Все про вибори - Форум
Меню сайту

Форма входу

Календар

Пошук

Статистика

Вітаю Вас, Мешканець · RSS 17.10.2017, 10:49

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 41234»
Форум » Носівський вибір » Вибір 2010 » Все про вибори
Все про вибори
АдмінДата: Середа, 13.10.2010, 15:51 | Повідомлення # 1
Сільський голова
Група: Адміністратори
Повідомлень: 54
Статус: Offline
ВСЕ, ЩО СТОСУЄТЬСЯ ВИБОРІВ
ДЕПУТАТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСЦЕВИХ РАД ТА СІЛЬСЬКОГО, СЕЛИЩНОГО, МІСЬКОГО ГОЛІВ

При проблемах, які можуть виникати під час розміщення матеріалів на сайти чи на форумі, звертайтесь: kop-58@ukr.net
 
АдмінДата: Середа, 13.10.2010, 20:20 | Повідомлення # 2
Сільський голова
Група: Адміністратори
Повідомлень: 54
Статус: Offline
Наводжу результати опитування перед закриттям на сайті http://arhizhkgnosadm.at.ua/
 
АдмінДата: П`ятниця, 15.10.2010, 01:37 | Повідомлення # 3
Сільський голова
Група: Адміністратори
Повідомлень: 54
Статус: Offline
Положення станом на 14.10.2010

З урахуванням попереднього опитування

 
ЧиполинкаДата: П`ятниця, 15.10.2010, 01:59 | Повідомлення # 4
Група: Мешканці





[size=12] Гулик ты первый! biggrin
 
АдмінДата: Субота, 16.10.2010, 01:10 | Повідомлення # 5
Сільський голова
Група: Адміністратори
Повідомлень: 54
Статус: Offline
Положення станом на 15.10.2010

За добу додано ще 11 голосів:
2 за Гулика М.М.
1 за Мужченка О.А.
1 за Переверу А.М.
3 за Плиску Г.М.
4 за Пугача І.І.
 
АдмінДата: Неділя, 17.10.2010, 02:37 | Повідомлення # 6
Сільський голова
Група: Адміністратори
Повідомлень: 54
Статус: Offline
Положення станом на 16.10.2010

За минулу добу додано ще 7 голосів:
4 за Гулика М.М.
2 за Переверу А.М.
1 за Пугача І.І.
 
ГістьДата: Неділя, 17.10.2010, 17:33 | Повідомлення # 7
Група: Мешканці





по ай пі відслідковували ?
я 3 рази проголувати зміг smile

а хто тут адміном ?

 
АдмінДата: Неділя, 17.10.2010, 17:44 | Повідомлення # 8
Сільський голова
Група: Адміністратори
Повідомлень: 54
Статус: Offline
Quote (Гість)
я 3 рази проголувати зміг

Молодець! По секрету скажу - можна й більше.
Але:
1. Модуль опитування створював не я.
2. Умови для всіх однакові.
 
АдмінДата: Понеділок, 18.10.2010, 00:32 | Повідомлення # 9
Сільський голова
Група: Адміністратори
Повідомлень: 54
Статус: Offline
Положення станом на 17.10.2010

За минулу добу додано ще 7 голосів:
4 за Гулика М.М.
1 за Мажченка О.А.
1 за Переверу А.М.
1 за Пуху О.М.
 
АдмінДата: Понеділок, 18.10.2010, 16:50 | Повідомлення # 10
Сільський голова
Група: Адміністратори
Повідомлень: 54
Статус: Offline
ДИВІТЬСЯ, ХТО ЙДЕ

Кандидати на посаду міського голови

БУЛАХ Микола Васильович, 1954 року народження, освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює, проживає в Носівці, висунутий районною організацією партії «Єдиний Центр».
ГУЛИК Микола Михайлович, 1984 року народження, освіта вища, член партії «Справедливість», головний спеціаліст районної ради, проживає в Носівці, висунутий міською організацією партії «Справедливість».
МУЖЧЕНКО Олександр Анатолійович, 1962 року народження, освіта вища, позапартійний, відповідальний черговий ТОВ «Ярослававто», проживає у Носівці, висунутий районною організацією Соціально-екологічної партії «Союз. Чорнобиль. Україна».
ПЕРЕВЕРА Андрій Михайлович, 1979 року народження, освіта вища, член партії «Фронт Змін», заступник начальника Носівського районного управління юстиції, проживає у Носівці, висунутий районною організацією партії «Фронт Змін».
ПЛИСКА Григорій Михайлович, 1959 року народження, освіта вища, позапартійний, завідуючий відділом Носівської міської ради, проживає у Носівці, висунутий районною організацією партії «Сила і Честь».
ПУГАЧ Іван Іванович, 1962 року народження, освіта вища, позапартійний, заступник керуючого справами Носівської районної ради, проживає у Носівці, висунутий районною організацією Партії регіонів.
ПУХА Олександр Миколайович, 1952 року народження, освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює, проживає у Носівці, висунутий районною організацією Соціалістичної партії України.
СИЧОВ Олександр Васильович, 1957 року народження, освіта вища, член ВО «Батьківщина», тимчасово не працює, проживає у Носівці, висунутий районною організацією ВО «Батьківщина».
ЯРЕМЕНКО Михайло Михайлович, 1957 року народження, освіта вища, член партії «Сильна Україна», спеціаліст з питань банківської безпеки Носівського відділення ВАТ «Ощадбанк», проживає у Носівці, висунутий районною організацією партії «Сильна Україна».

Кандидати на посаду сільського голови

Ганнівська сільська рада:

ЛЕВЧЕНКО Володимир Степанович, 1964 року народження, освіта середня спеціальна, позапартійний, головний інженер ТОВ «Краєвид», проживає в Ганнівці, висунутий районною організацією Партії регіонів.
МОГИЛЬНИЙ Віктор Васильович, 1971 року народження, освіта середня, позапартійний, приватний підприємець, проживає в Ганнівці, висунутий районною організацією Соціалістчиної партії України.
ОСАДЧА Любов Михайлівна, 1961 року народження, освіта середня спеціальна, позапартійна, соціальний працівник Територіального центру по обслуговуванню одиноких непрацездатних громадян, проживає в Ганнівці, самовисування.
САМОФАЛ Олександр Олексійович, 1964 року народження, освіта середня спеціальна, позапартійний, завідуючий Рівчак-Степанівською дільничною лікарнею ветмедицини, проживає в Ганнівці, само висування.
ЯЦЕНКО Микола Григорович, 1965 року народження, освіта середня спеціальна, член партії «Сильна Україна», механізатор ПП «Агропрогрес», проживає в Ганнівці, висунутий районною організацією партії «Сильна Україна».

Держанівська сільська рада:

ПОТАПЕНКО Василь Васильович, 1963 року народження, освіта середня, член Соціалістичної партії України, тимчасово не працює, проживає в Держанівці, висунутий районною організацією Соціалістичної партії України.
СТРАШОК Валентина Григорівна, 1962 року народження, освіта середня спеціальна, член ВО «Батьківщина», фельдшер, проживає в Держанівці, самовисування.
ТРУХАН Надія Олексіївна, 1954 року народження, освіта вища, позапартійна, сільський голова, проживає в Держанівці, висунута районною організацією Партії регіонів.

Іржавецька сільська рада:

БРУЙ Тетяна Миколаївна, 1966 року народження, освіта середня спеціальна, позапартійна, завідуюча Іржавецьким ФАПом, проживає в Іржавці, самовисування.
ТИЩЕНКО Тамара Олександрівна, 1965 року народження, освіта вища, позапартійна, сільський голова, проживає в Іржавці, висунута районною організацією Партії регіонів.

Калинівська сільська рада:

БАГНЮК Іван Васильович, 1962 року народження, освіта вища, член Партії регіонів, голова правління КСП «Птахофабрика Носівська», проживає в Калинівці, самовисування.
КОЛОМІЄЦЬ Іван Якович, 1948 року народження, освіта вища, позапартійний, сільський голова, проживає в Коломійцівці, самовисування.

Макіївська сільська рада:

БАКЛАН Петро Андрійович, 1949 року народження, освіта середня спеціальна, позапартійний, пенсіонер, проживає в Макіївці, самовисування.
БИКОВ Віктор Михайлович, 1967 року народження, освіта вища, позапартійний, механізатор СФГ «Вікторія», проживає в Пустотиному, висунутий районною організацією «Єдиний Центр».
ДОВГОПОЛ Григорій Іванович, 1967 року народження, освіта вища, позапартійний, вчитель Макіївської ЗОШ, проживає в Макіївці, висунутий районною організацією Партії регіонів.
ПРИЩЕПА Віталій Михайлович, 1958 року народження, освіта вища, член партії «Сильна Україна», приватний підприємець, проживає в Пустотиному, висунутий районною організацією партії «Сильна Україна».
САЛІВОН Євген Іванович, 1963 року народження, освіта вища, член партії «Фронт Змін», директор Макіївської ЗОШ, проживає в Макіївці, висунутий районною організацією партії «Фронт Змін».

Лихачівська сільська рада:

КОВБАСА Ніна Олексіївна, 1958 року народження, освіта вища, позапартійна, сільський голова, проживає в Лихачеві, висунута районною організацією Партії регіонів.

Козарська сільська рада:

ТАТАРЕНКО Марія Федорівна, 1962 року народження, освіта середня, член партії регіонів, начальник Козарського відділення зв’язку, проживає в Козарах, висунута районною організацією Партії регіонів.
КОЛОЧКО Анатолій Олексійович, 1963 року народження, член партії «Наша Україна», вчитель Козарської ЗОШ, проживає в Козарах, самовисування.

Мринська сільська рада:

МАЛЕНКО Анатолій Володимирович, 1957 року народження, освіта вища, позапартійний, викладач Мринського ПТУ-33, проживає в Мрині, висунутий районною організацією Партії регіонів.
ТКАЧЕНКО Олександр Васильович, 1952 року народження, освіта вища, позапартійний, пенсіонер, проживає в Мрині, самовисування.
ІСАЄВА Раїса Василівна, 1969 року народження, освіта вища, член ВО «Батьківщина», приватний підприємець, проживає в Мрині, самовисування.
РЕКУНЕНКО Світлана Анатоліївна, 1971 року народження, освіта вища, позапартійна, вихователь ДНЗ «Сонечко», проживає в Мрині, самовисування.
КРОПТА Валерій Володимирович, 1973 року народження, освіта вища, член ВО «Батьківщина», приватний підприємець, проживає в Мрині, самовисування.
КУНТИШ Людмила Іванівна, 1953 року народження, освіта вища, член Народної партії України, сільський голова, проживає в Мрині, висунута районною організацією Народної партії України.
СТРАТІЛАТ Валерій Іванович, 1970 року народження, освіта вища, позапартійний, охоронець «Правексбанк» М. Київ, проживає в Мрині, висунутий районною організацією партії «Єдиний Центр».

Плосківська сільська рада:

СЛІСАРЕНКО Сергій Миколайович, 1969 року народження, освіта вища, позапартійний, сільський голова, проживає в Плоскому, висунутий районною організацією Партії регіонів.
ЯКОВЕНКО Анатолій Павлович, 1952 року народження, освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює, проживає в Плоскому, самовисування.
ВАЩЕНКО Володимир Іванович, 1961 року народження, освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює, проживає в Плоскому, самовисування.
СПАШИБА Лариса Олександрівна, 1967 року народження, освіта вища, член Соціалістичної партії України, тимчасово не працює, проживає в Плоскому, висунута районною організацією Соціалістичної партії України.
БУВАЙЛИК Максим Ренатович, 1980 року народження, освіта вища, позапартійний, вчитель Плосківського «ЗНЗ-ДНЗ», проживає в Плоскому, висунутий районною організацією партії «Фронт Змін».
КОЛІСНИК Василь Михайлович, 1958 року народження, освіта вища, позапартійний, начальник Ніжинського ЦПЗ №2 Чернігівської дирекції ЦДППЗ «Укрпошта», проживає в Плоскому, самовисування.

Рівчак-Степанівська сільська рада:

ДИННИК Лідія Михайлівна, 1965 року народження, освіта вища, позапартійна, пенсіонер, проживає в Рівчак-Степанівці, висунута районною організацією партії «Єдиний Центр».
КАПРАН Петро Миколайович, 1960 року народження, освіта вища, член партії «Сильна Україна», пенсіонер, висунутий районною організацією партії «Сильна Україна».
БАКЛАН Геннадій Анатолійович, 1970 року народження, освіта базова вища, член Партії регіонів, землевпорядник Рівчак-Степанівської сільської ради, висунутий районною організацією Партії регіонів.
ХИЖНЯК Василь Олексійович, 1952 року народження, освіта вища, член ВО «Батьківщина», сільський голова, самовисування.

Степовохутірська сільська рада:

ДАВИДЕНКО Сергій Григорович, 1962 року народження, освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець, проживає в Степових Хуторах, самовисування.
КРАТКО Надія Миколаївна, 1967 року народження, освіта середня спеціальна, член Соціалістичної партії України, вагар ПП «Агропрогрес», проживає в Степових Хуторах, висунута районною організацією Соціалістичної партії України.

Софіївська сільська рада:

БУЗИНА Микола Володимирович, 1969 року народження, освіта вища, член ВО «Батьківщина», приватний підприємець, проживає в Софіївці, самовисування.
САЛІВОН Олександра Олексіївна, 1965 року народження, освіта середня спеціальна, позапартійна, головний бухгалтер ТОВ АФ «Краєвид», проживає в Софіївці, висунута районною організацією Партії регіонів.

Тертишницька сільська рада:
КОСТЮК Валентина Василівна, 1956 року народження, освіта вища, член Партії регіонів, вчитель Шляхіллічівської ЗОШ І--ІІ ст., проживає в с. Шлях Ілліча, висунута районною організацією Партії регіонів.
ВОВКОГОН Микола Миколайович, 1960 року народження, освіта вища, член Комуністичної партії України, слюсар-ремонтник ЗАТ «Нива», проживає в с. Шлях Ілліча, висунутий районною організацією Компартії України.

Червонопартизанська сільська рада:

ІЛЛЯШ Анатолій Григорович, 1968 року народження, освіта вища, позапартійний, сільський голова, проживає в червоних Партизанах, висунутий районною організацією Партії регіонів.
БУРЯК Анатолій Миколайович, 1968 року народження, освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює, проживає в Червоних Партизанах, висунутий партією «Єдиний Центр».
СКРИПЕЦЬ Руслан Миколайович, 1975 року народження, освіта середня, член партії регіонів, комірник ТОВ «Агрікор-Холдинг», проживає в Червоних Партизанах, самовисування.
ПАВЛЕНКО Микола Петрович, 1961 року народження, освіта вища, член ВО «Батьківщина», заступник голови районної ради, проживає в Червоних Партизанах, самовисування.
ТИМОШИК Олексій Іванович, 1962 року народження, освіта вища, позапартійний, скілірувальник пасажирських поїздів м. Київ, проживає в Червоних Партизанах, висунутий районною організацією партії «Фронт Змін».

Хотинівська сільська рада:

БІЛОДІД Валерій Олександрович, 1967 року народження, освіта вища, позапартійний, сільський голова, проживає в Хотинівці, висунутий районною організацією Партії регіонів.
ЄРЕМЕНКО Микола Анатолійович, 1970 року народження, освіта вища, член Соціалістичної партії України, приймальник молока Ніжинського молокозаводу, проживає в Хотинівці, висунутий районною організацією Соціалістичної партії України.
СИЗОНЕНКО Олександр Володимирович, 1962 року народження, освіта вища, позапартійний, директор Хотинівської ЗОШ, самовисування.

Селищанська сільська рада:

ПЕТРЕНКО Леонід Олександрович, 1962 року народження, освіта вища, позапартійний, сільський голова, проживає в Роздольному, висунутий районною організацією Партії регіонів.
РОГОВИЙ Сергій Васильович, 1982 року народження, освіта середня спеціальна, позапартійний, працівник Теплобуду м. Київ, проживає в Селищі, висунутий районною організацією Компартії України.
КРАВЕЦЬ Наталія Василівна, 1961 року народження, освіта середня спеціальна, позапартійна, кухар Селищенської ЗОШ, проживає в Селищі, самовисування.
СЕРГІЄНКО Марія Петрівна, 1958 року народження, освіта вища, член партії «Сила і Честь», пенсіонер, проживає в Носівці, висунута районною організацією партії «Сила і Честь».

 
АдмінДата: Понеділок, 18.10.2010, 17:01 | Повідомлення # 11
Сільський голова
Група: Адміністратори
Повідомлень: 54
Статус: Offline
Носівська районна виборча комісія

Р І Ш Е Н Н Я

01 жовтня 2010 року м.Носівка
№11

Про реєстрацію виборчого списку
кандидатів в депутати в багатомандатному
виборчому окрузі та надання їм посвідчень та інше.

Керуючись статтями 37, 40 Закону України „Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів” та на підставі поданих районними організаціями партій документів районна виборча комісія вирішила:
1.Зареєструвати кандидатів в депутати Носівської районної ради по багатомандатному виборчому округу від:
Носівської районної організації Партії регіонів згідно виборчого списку з №1 по № (Додаток №1);
Носівської районної організації політичної партії „Фронт Змін” згідно виборчого списку з №1 по № (Додаток №2);
Носівської районної організації Єдиного центру згідно виборчого списку з №1 по № (Додаток №3);
Носівської районної організації Всеукраїнського об’єднання „Батьківщина” згідно виборчого списку з №1 по № (Додаток №4);
Носівської районної організації Політичної партії „Сила і честь” згідно виборчого списку з №1 по № (Додаток №5).
2.Всім зареєстрованим кандидатам у депутати по багатомандатному виборчому округу видати посвідчення та копії рішення.
3. На підставі частини 8 статті 40 Закону України „Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів” виключити Тимошик Олексія Івановича з виборчого списку політичних партій „Фронт Змін” (№7 виборчого списку) та Всеукраїнського об’єднання „Батьківщина” (№11 виборчого списку)

Голова Носівської районної
виборчої комісії А.М.Басенко
Секретар Носівської районної
виборчої комісії О.В.Киреєва

Додаток №1
до рішення №11 Носівської районної виборчої
комісії від 1 жовтня 2010 року

Виборчий список
кандидатів у депутати Носівської районної ради від
Носівської районної організації
Партії регіонів

Красносільський Анатолій Григорович, 1959 року народження, член Партії регіонів, освіта вища, голова Носівської районної державної адміністрації, проживає в м.Носівка Чернігівської області, включений до виборчого списку під №1.
Варшавський Савелій Якович, 1953 року народження, позапартійний, освіта вища, головний лікар Мринської дільничної лікарні, проживає в с.Мрин Носівського району Чернігівської області, включений до виборчого списку під №2.
Сліпченко Любов Іванівна, 1948 року народження, позапартійна, освіта вища, директор Носівської районної гімназії, проживає в м.Носівка Чернігівської області, включена до виборчого списку під №3.
Ляшенко Олександра Олександрівна, 1940 року народження, позапартійна, освіта вища, голова Носівської районної ради ветеранів, проживає в м.Носівка Чернігівської області, включена до виборчого списку під №4.
Корінний Михайло Іванович, 1960 року народження, позапартійний, освіта вища, старший майстер Носівський район Ічнянського управління газопостачання та газифікації, проживає в м.Носівка Чернігівської області, включений до виборчого списку під №5.
Онищик Микола Миколайович, 1959 року народження, позапартійний, освіта вища, перший заступник голови Носівської районної державної адміністрації, проживає в м.Носівка Чернігівської області, включений до виборчого списку під №6.
Колєсніков Микола Кирилович, 1949 року народження, член Партії регіонів, освіта вища, головний лікар Носівської центральної районної лікарні, проживає в м.Носівка Чернігівської області, включений до виборчого списку під №7.
Скрипець Руслан Миколайович, 1975 року народження, член Партії регіонів, освіта вища, комірник ТОВ „Агрікор-Холдинг, проживає в с.Червоні Партизани Носівського району Чернігівської області, включений до виборчого списку під №8.
Олексенко Людмила Іванівна, 1970 року народження, позапартійна, освіта вища, заступник голови Носівської районної державної адміністрації, проживає в м.Носівка Чернігівської області, включена до виборчого списку під №9.
Пархоменко Надія Михайлівна, 1954 року народження, позапартійна, освіта вища, Ганнівський сільський голова, проживає в с.Ганнівка Носівського району Чернігівської області, включена до виборчого списку під №10.
Закусило Надія Михайлівна, 1974 року народження, член Партії регіонів, освіта вища, вчитель Держанівської загальноосвітньої школи 1-Ш ст., проживає в с.Держанівка Носівського району Чернігівської області, включена до виборчого списку під №11.
Мариненко Олена Олександрівна, 1976 року народження, член Партії регіонів, освіта вища, директор Мринського будинку культури, проживає в с.Мрин Носівського району Чернігівської області, включена до виборчого списку під №12.
Макаренко Любов Миколаївна, 1962 року народження, член Партії регіонів, освіта вища, директор Лихачівського будинку культури, проживає в с.Лихачів Носівського району Чернігівської області, включена до виборчого списку під №13.
Левченко Світлана Іванівна, 1973 року народження, позапартійна, освіта вища, вчитель Ганнівської загальноосвітньої школи 1-П ст., проживає в с.Ганнівка Носівського району Чернігівської області, включена до виборчого списку під №14.
Горбатенко Олена Степанівна, 1965 року народження, позапартійна, освіта вища, начальник відділу освіти Носівської районної державної адміністрації, проживає в м.Носівка Чернігівської області, включена до виборчого списку під №15.
Самсоненко Володимир Миколайович, 1976 року народження, позапартійний, освіта вища, головний інженер ВАТ енергопостачальна компанія „Чернігівобленерго” відокремлений підрозділ „Носівський район електричних мереж”, проживає в м.Носівка Чернігівської області, включений до виборчого списку під №16.

Голова Носівської районної
виборчої комісії А.М.Басенко

Додаток №2
до рішення №11 Носівської районної виборчої
комісії від 1 жовтня 2010 року

Виборчий список
кандидатів у депутати Носівської районної ради від
Носівської районної організації
Політичної Партії „Фронт змін”

Баришовець Наталія Петрівна, 1968 року народження, член Політичної Партії „Фронт змін”, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в м.Носівка Чернігівської області, включена до виборчого списку під №1.
Передерій Олексій Олексійович, 1984 року народження, член Політичної Партії „Фронт Змін”, освіта вища, приватний підприємець, проживає в м.Носівка Чернігівської області, включений до виборчого списку під №2.
Передерій Оксана Олексіївна, 1979 року народження, член Політичної Партії „Фронт Змін”, освіта вища, приватний підприємець, проживає в м.Носівка Чернігівської області, включена до виборчого списку під №16.
Сіренко Лідія Вікторівна, 1954 року народження, член Політичної Партії „Фронт Змін”, освіта вища, завідуюча Мринським дитячим садком, проживає в с.Мрин Носівського району Чернігівської області, включена до виборчого списку під №4.
Салівон Євгеній Іванович, 1963 року народження, член Політичної Партії „Фронт Змін”, освіта вища, директор Макіївської загальноосвітньої школи 1-Ш ст., проживає в с.Макіївка Носівського району Чернігівської області, включений до виборчого списку під №5.
Бувайлик Максим Ринатович, 1980 року народження, член Політичної Партії „Фронт Змін”, освіта вища, вчитель Плосківської загальноосвітньої школи 1-Ш ст., проживає в с. Плоске Носівського району Чернігівської області, включений до виборчого списку під №6.

Голова Носівської районної
виборчої комісії А.М.Басенко

Додаток №3
до рішення №11 Носівської районної виборчої
комісії від 1 жовтня 2010 року

Виборчий список
кандидатів у депутати Носівської районної ради від
Носівської районної організації
партії Єдиного центру

Фищук Анатолій Васильович, 1966 року народження, член партії Єдиний центр, освіта вища, керівник Козелецького виборчого округу партії Єдиний центр, проживає в м.Носівка Чернігівської області, включений до виборчого списку під №1.
Калинка Вадим Олексійович, 1976 року народження, позапартійний, освіта вища, юрист ТОВ Колорит-Агро, проживає в м.Носівка Чернігівської області, включений до виборчого списку під №2.
Кошовий Іван Іванович, 1969 року народження, член партії Єдиний центр, освіта вища, директор Носівської загальноосвітньої школи 1-Ш ст. №2, проживає в м.Носівка Чернігівської області, включений до виборчого списку під №3.
Хіняєв Олександр Миколайович, 1969 року народження, позапартійний, освіта вища, лікар Носівської центральної районної лікарні, проживає в м.Носівка Чернігівської області, включений до виборчого списку під №4.
Дяченко Анатолій Трохимович, 1952 року народження, член партії Єдиний центр, освіта вища, охоронник ТОВ СІВ Сік”юріті, проживає в м.Носівка Чернігівської області, включений до виборчого списку під №5.
Васильченко Володимир Михайлович, 1970 року народження, позапартійний, освіта вища, приватний підприємець, проживає в м.Носівка Чернігівської області, включений до виборчого списку під №6.
Бондарчук Євген Григорович, 1984 року народження, позапартійний, освіта вища, голова Носівського райкому профспілки працівників освіти та науки, проживає в м.Носівка Чернігівської області, включений до виборчого списку під №7.
Волочай Микола Дмитрович, 1956 року народження, член партії Єдиний центр, освіта вища, приватний підприємець, проживає в м.Носівка Чернігівської області, включений до виборчого списку під №8.
Дубровська Тамара Іванівна, 1963 року народження, член партії Єдиний центр, освіта загальна середня, медична сестра Рівчак-Степанівської дільничної лікарні, проживає в с. Рівчак-Степанівка Носівського району Чернігівської області, включена до виборчого списку під №9.
Козоріз Володимир Миколайович, 1963 року народження, позапартійний, освіта вища, керуючий ТОВ Колорит-Агро, проживає в м.Носівка Чернігівської області, включений до виборчого списку під №10.
Куциба Любов Михайлівна, 1969 року народження, член партії Єдиний центр, освіта загальна середня, соціальний робітник Носівського територіального центру соціального обслуговування одиноких непрацездатних громадян та людей похилого віку, проживає в с. Шлях Ілліча Носівського району Чернігівської області, включена до виборчого списку під №11.
Ситнікова Валентина Іванівна, 1951 року народження, член партії Єдиний центр, освіта загальна середня, секретар Іржавецької сільської ради, проживає в с. Іржавець Носівського району Чернігівської області, включена до виборчого списку під №12.
Єрко Валентина Петрівна, 1972 року народження, член партії Єдиний центр, освіта загальна середня, приватний підприємець, проживає в с. Плоске Носівського району Чернігівської області, включена до виборчого списку під №13.
Бодак Єгор Петрович, 1949 року народження, член партії Єдиний центр, освіта вища, охоронник Носівської селекційно-дослідної станції, проживає в с. Червоні Партизани Носівського району Чернігівської області, включений до виборчого списку під №14.
Висовень Микола Іванович, 1978 року народження, член партії Єдиний центр, освіта вища, приватний підприємець, проживає в с. Ясна Зірка Носівського району Чернігівської області, включений до виборчого списку під №15.

Голова Носівської районної
виборчої комісії А.М.Басенко

Додаток №4
до рішення №11 Носівської районної виборчої
комісії від 1 жовтня 2010 року

Виборчий список
кандидатів у депутати Носівської районної ради від
Носівської районної організації
Всеукраїнського об’єднання „Батьківщина”

Ісаєнко Ніна Іванівна, 1950 року народження, член Всеукраїнського об’єднання „Батьківщина”, освіта вища, вчитель Мринської загальноосвітньої школи 1-Ш ст., проживає в с. Мрин Носівського району Чернігівської області, включена до виборчого списку під №1.
Медвідь Валентина Михайлівна, 1974 року народження, член Всеукраїнського об’єднання „Батьківщина”, освіта вища, вчитель Червонопартизанської загальноосвітньої школи 1-Ш ст. №1, проживає в с. Червоні Партизани Носівського району Чернігівської області, включена до виборчого списку під №2.
Павленко Микола Петрович, 1961 року народження, член Всеукраїнського об’єднання „Батьківщина”, освіта вища, заступник голови Носівської районної ради, проживає в с. Червоні Партизани Носівського району Чернігівської області, включений до виборчого списку під №3.
Сардак Віталій Петрович, 1959 року народження, член Всеукраїнського об’єднання „Батьківщина”, освіта вища, директор Червонопартизанської загальноосвітньої школи 1-Ш ст. №3, проживає в с. Дослідне Носівського району Чернігівської області, включений до виборчого списку під №4.
Сеник Тетяна Миколаївна, 1960 року народження, член Всеукраїнського об’єднання „Батьківщина”, освіта вища, головний бухгалтер приватного підприємства „Агропрогрес”, проживає в с.Степові Хутори Носівського району Чернігівської області, включена до виборчого списку під №5.
Лисак Валерій Олексійович, 1963 року народження, член Всеукраїнського об’єднання „Батьківщина”, освіта вища, приватний підприємець, проживає в с. Ясна Зірка Носівського району Чернігівської області, включений до виборчого списку під №6.
Перепелиця Валентина Іванівна, 1966 року народження, член Всеукраїнського об’єднання „Батьківщина”, освіта вища, директор Ганнівської загальноосвітньої школи 1-П ст., проживає в с.Ганнівка Носівського району Чернігівської області, включена до виборчого списку під №7.
Кравченко Олександр Миколайович, 1981 року народження, член Всеукраїнського об’єднання „Батьківщина”, освіта вища, приватний підприємець, проживає в м.Носівка Чернігівської області, включений до виборчого списку під №8.
Сичов Олександр Васильович, 1957 року народження, член Всеукраїнського об’єднання „Батьківщина”, освіта вища, приватний підприємець, проживає в м.Носівка Чернігівської області, включений до виборчого списку під №9.
Дружинець Микола Іванович, 1956 року народження, член Всеукраїнського об’єднання „Батьківщина”, освіта вища, голова фермерського господарства, проживає в с. Плоске Носівського району Чернігівської області, включений до виборчого списку під №10.
Волинський Анатолій Прокопович, 1949 року народження, член Всеукраїнського об’єднання „Батьківщина”, освіта вища, пенсіонер, проживає в м. Носівка Чернігівської області, включений до виборчого списку під №12.
Руденко Лідія Леонідівна, 1957 року народження, член Всеукраїнського об’єднання „Батьківщина”, освіта вища, бухгалтер приватного підприємства „Агропрогрес”, проживає в с. Коломийцівка Носівського району Чернігівської області, включена до виборчого списку під №13.
Спичак Володимир Григорович, 1962 року народження, член Всеукраїнського об’єднання „Батьківщина”, освіта вища, вчитель Лихачівської загальноосвітньої школи 1-Ш ст., проживає в с. Лихачів Носівського району Чернігівської області, включений до виборчого списку під №14.
Сірик Лариса Миколаївна, 1973 року народження, позапартійна, освіта вища, вчитель Козарівської загальноосвітньої школи 1-П ст., проживає в с. Козари Носівського району Чернігівської області, включена до виборчого списку під №15.
Левченко Володимир Миколайович, 1974 року народження, член Всеукраїнського об’єднання „Батьківщина”, освіта загальна середня, тимчасово не працює, проживає в с. Софіївка Носівського району Чернігівської області, включений до виборчого списку під №16.
Страшок Валентина Григорівна, 1962 року народження, член Всеукраїнського об’єднання „Батьківщина”, освіта загальна середня, працівник
Держанівської амбулаторії, проживає в с.Держанівка Носівського району Чернігівської області, включена до виборчого списку під №17.
Жигун Сергій Миколайович, 1962 року народження, член Всеукраїнського об’єднання „Батьківщина”, освіта загальна середня, приватний підприємець, проживає в м.Носівка Чернігівської області, включений до виборчого списку під №18.

Голова Носівської районної
виборчої комісії А.М.Басенко

Додаток №5
до рішення №11 Носівської районної виборчої
комісії від 1 жовтня 2010 року

Виборчий список
кандидатів у депутати Носівської районної ради від
Носівської районної організації
Політичної партії „Сила і честь”

Закалюжний Володимир Іванович, 1973 року народження, позапартійний, освіта вища, керуючий ТОВ „Агрікор Холдинг”, проживає в с.Червоні Партизани Носівського району Чернігівської області, включений до виборчого списку під №1.
Хоменко Руслан Юрійович, 1985 року народження, член Політичної партії „Сила і честь”, освіта загальна середня, начальник охорони ТОВ „Агрікор Холдинг”, проживає в м.Носівка Чернігівської області, включений до виборчого списку під №2.
Безручко Володимир Володимирович, 1976 року народження, позапартійний, освіта вища, начальник Носівського відділення дорожно-автомобільної інспекції, проживає в м.Носівка Чернігівської області, включений до виборчого списку під №3.
Шелестюк Андрій Михайлович, 1983 року народження, позапартійний, освіта вища, старший інспектор Носівського РВ ГУМНС України в Чернігівській області, проживає в м.Носівка Чернігівської області, включений до виборчого списку під №4.
Кратко Людмила Володимирівна, 1971 року народження, член Політичної партії „Сила і честь”, освіта вища, вчитель Носівської загальноосвітньої школи 1-Ш ст. №1, проживає в м.Носівка Чернігівської області, включена до виборчого списку під №5.
Куций Віталій Юрійович, 1986 року народження, позапартійний, освіта вища, викладач Носівської школи мистецтв, проживає в м.Носівка Чернігівської області, включений до виборчого списку під №6.
Кобко Андрій Миколайович, 1978 року народження, член Політичної партії „Сила і честь”, освіта вища, вчитель Адамівської загальноосвітньої школи 1-П ст., проживає в м.Носівка Чернігівської області, включений до виборчого списку під №7.
Кратко Віталій Володимирович, 1968 року народження, член Політичної партії „Сила і честь”, освіта загальна середня, машиніст Київського вагонного депо, проживає в м.Носівка Чернігівської області, включений до виборчого списку під №8.
Голодна Олена Андріївна, 1967 року народження, позапартійна, освіта вища, землевпорядник Мринської сільської ради, проживає в с. Мрин Носівського району Чернігівської області, включена до виборчого списку під №9.
Гнип Олександр Васильович, 1964 року народження, член Політичної партії „Сила і честь”, освіта загальна середня, пенсіонер, проживає в м.Носівка Чернігівської області, включений до виборчого списку під №10.
Боженко Володимир Вікторович, 1973 року народження, член Політичної партії „Сила і честь”, освіта загальна середня, інструктор Носівського районного спортивно-технічного клубу товариства сприяння обороні України, проживає в м.Носівка Чернігівської області, включений до виборчого списку під №11.
Бондарчук Тетяна Олександрівна, 1982 року народження, член Політичної партії „Сила і честь”, освіта вища, вчитель Адамівської загальноосвітньої школи 1-П ст., проживає в м.Носівка Чернігівської області, включена до виборчого списку під №12.
Волошин Костянтин Анатолійович, 1984 року народження, член Політичної партії „Сила і честь”, освіта загальна середня, електрослюсар вагонної дільниці ст.Київ-пасажирський, проживає в м.Носівка Чернігівської області, включений до виборчого списку під №13.
Литвиненко Ніна Миколаївна, 1970 року народження, член Політичної партії „Сила і честь”, освіта загальна середня, інспектор по кадрах ТОВ „Агрікор Холдинг”, проживає в с.Червоні Партизани Носівського району Чернігівської області, включена до виборчого списку під №14.
Кательницька Надія Миколаївна, 1958 року народження, член Політичної партії „Сила і честь”, освіта вища, економіст ТОВ „Агрікор Холдинг”, проживає в с.Червоні Партизани Носівського району Чернігівської області, включена до виборчого списку під №15.
Жук Валентина Борисівна, 1964 року народження, позапартійна, освіта вища, завідуюча дитячим садком „Ромашка”, проживає в м.Носівка Чернігівської області, включена до виборчого списку під №16.
Плиска Валентин Миколайович, 1984 року народження, позапартійний, освіта вища, старший контролер-ревізор контрольно-ревізійного управління м.Київ, проживає в м.Носівка Чернігівської області, включений до виборчого списку під №17.

Голова Носівської районної
виборчої комісії А.М.Басенко

 
АдмінДата: Понеділок, 18.10.2010, 17:05 | Повідомлення # 12
Сільський голова
Група: Адміністратори
Повідомлень: 54
Статус: Offline
Р І Ш Е Н Н Я

06 жовтня 2010 року м.Носівка №13


Про реєстрацію виборчого списку
кандидатів в депутати в багатомандатному
виборчому окрузі та надання їм посвідчень
та інше.

Керуючись статтями 37, 40 Закону України „Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів” та на підставі поданих районними організаціями партій документів районна виборча комісія вирішила:
Зареєструвати кандидатів в депутати Носівської районної ради по багатомандатному виборчому округу від:
Носівської районної організації Української соціал-демократичної партії згідно виборчого списку з №1 по № 4(Додаток №1);
Носівської районної організації Соціалістичної партії України згідно виборчого списку з №1 по №20 (Додаток №2);
Носівської районної організації Української народної партії згідно виборчого списку з №1 по №3 (Додаток №3);

Голова Носівської районної
виборчої комісії А.М.Басенко

Секретар Носівської районної
виборчої комісії О.В.Киреєва

Додаток №1
до рішення №13 Носівської районної виборчої
комісії від 6 жовтня 2010 року

Виборчий список
кандидатів у депутати Носівської районної ради від
Носівської районної організації
Української соціал-демократичної партії

Самокиша Ольга Петрівна, 1960 року народження, позапартійна, освіта вища, голова Носівської районної ради, проживає в с. Коломійцівка Носівського району Чернігівської області, включена до виборчого списку під №1.
Марушко Микола Михайлович, 1943 року народження, член Української соціал-демократичної партії, освіта вища, пенсіонер , проживає в м. Носівка Чернігівської області, включений до виборчого списку під №2.
Буняк Олександр Іванович, 1976 року народження, позапартійний, освіта вища, лікар Носівської районної державної лікарні ветеринарної медицини, проживає в м. Носівка Чернігівської області, включений до виборчого списку під №3.
Крисько Сергій Миколайович, 1971 року народження, позапартійний, освіта вища, завідуючий Мринською дільничною лікарнею ветеринарної медицини, проживає в м. Носівка Чернігівської області, включений до виборчого списку під №4.

Голова районної виборчої комісії А.М.Басенко.

Додаток №2
до рішення №13 Носівської районної виборчої
комісії від 6 жовтня 2010 року

Виборчий список
кандидатів у депутати Носівської районної ради від
Носівської районної організації
Соціалістичної партії України

Кіндрачук Віктор Іванович, 1949 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, лікар Київської міської лікарні швидкої допомоги, проживає в м. Носівка Чернігівської області, включений до виборчого списку під №1.
Буняк Наталія Миколаївна, 1960 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, директор Носівської селекційно-дослідної станції, проживає в м. Носівка Чернігівської області, включена до виборчого списку під №2.
Власенко Михайло Іванович, 1951 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, керуючий АФ ТОВ ім. Стратилата, проживає в с. Мрин Носівського району Чернігівської області, включений до виборчого списку під №3.
Буняк Володимир Іванович, 1947 року народження, позапартійний, освіта вища, завідуючий поліклінічним відділенням Носівської центральної районної лікарні, проживає в м. Носівка Чернігівської області, включений до виборчого списку під №4.
Дубовик Світлана Едуардівна, 1973 року народження, позапартійна, освіта вища, директор Носівської загальноосвітньої школи 1-Ш ст. №1, проживає в м .Носівка Чернігівської області, включена до виборчого списку під №5.
Власенко Петро Михайлович, 1947 року народження, позапартійний, освіта вища, приватний підприємець, проживає в с. Червоні Партизани Носівського району Чернігівської області, включений до виборчого списку під №6.
Ємець Віталій Олексійович, 1959 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта загальна середня, директор будинку культури ТОВ «Носівський цукровий завод», проживає в м. Носівка Чернігівської області, включений до виборчого списку під №7.
Фесенко Микола Степанович, 1949 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, менеджер з питань регіонального розвитку ТОВ «Агропроект холдинг», проживає в с. Мрин Носівського району Чернігівської області, включений до виборчого списку під №8.

Макаренко Світлана Михайлівна, 1969 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, вчитель Лихачівської загальноосвітньої школи 1-Ш ст., проживає в с. Лихачів Носівського району Чернігівської області, включена до виборчого списку під №9.
Татарчук Михайло Іванович, 1962 року народження, позапартійний, освіта вища, лікар Носівської центральної районної лікарні, проживає в м. Носівка Чернігівської області, включений до виборчого списку під №10.
Оксенич Ольга Михайлівна, 1954 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, пенсіонерка, проживає в
с. Хотинівка Носівського району Чернігівської області, включена до виборчого списку під №11.
Романок Євгенія Миколаївна, 1969 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта загальна середня, завідуюча Ганнівським фельдшерським пунктом, проживає в с. Ганнівка Носівського району Чернігівської області, включена до виборчого списку під №12.
Дерев»нко Тамара Миколаївна, 1973 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, заступник директора Плосківського навчально-виховного комплексу 1-Ш ст., проживає в с. Плоске Носівського району Чернігівської області, включена до виборчого списку під №13.
Дубровська Наталія Михайлівна, 1974 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта загальна середня, медична сестра Рівчак-Степанівської дільничної лікарні, проживає в с. Рівчак-Степанівка Носівського району Чернігівської області, включена до виборчого списку під №14.
Могильний Микола Григорович, 1953 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, вчитель Макіївської загальноосвітньої школи 1-Ш ст., проживає в с. Макіївка Носівського району Чернігівської області, включений до виборчого списку під №15.
Веременко Валентина Іванівна, 1978 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта загальна середня, завідуюча Калинівським фельдшерським пунктом, проживає в с.Калинівка Носівського району Чернігівської області, включена до виборчого списку під №16.
Потапенко Василь Васильович, 1963 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта загальна середня, фермер, проживає в
с. Держанівка Носівського району Чернігівської області, включений до виборчого списку під №17.
Спашиба Лариса Олександрівна, 1967 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, оператор охорони АТ «Бар’єр», проживає в с. Плоске Носівського району Чернігівської області, включена до виборчого списку під №18.
Єременко Микола Анатолійович, 1970 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, фермер, проживає в с. Хотинівка Носівського району Чернігівської області, включений до виборчого списку під №19.

Могильний Віктор Васильович, 1971 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта загальна середня, тимчасово не працює, проживає в с. Ганнівка Носівського району Чернігівської області, включений до виборчого списку під №20.

Голова районної виборчої комісії А.М.Басенко.

Додаток №3
до рішення №13 Носівської районної виборчої
комісії від 6 жовтня 2010 року

Виборчий список
кандидатів у депутати Носівської районної ради від
Носівської районної організації
Української народної партії

Драган Сергій Володимирович, 1957 року народження, член Української народної партії, освіта загальна середня, охоронець вагонної дільниці ст. Київ - пасажирський, проживає в м. Носівка Чернігівської області, включений до виборчого списку під №1.
Александров Павло Іванович, 1961 року народження, член Української народної партії, освіта загальна середня, тимчасово не працює, проживає в с. Софіївка Носівського району Чернігівської області, включений до виборчого списку під №2.
Сизоненко Олександр Володимирович, 1962 року народження, позапартійний, освіта вища, директор Хотинівської загальноосвітньої школи
1-П ст., проживає в с. Хотинівка Носівського району Чернігівської області, включений до виборчого списку під №3.

Голова районної виборчої комісії А.М.Басенко.

 
АдмінДата: Понеділок, 18.10.2010, 17:30 | Повідомлення # 13
Сільський голова
Група: Адміністратори
Повідомлень: 54
Статус: Offline
Р І Ш Е Н Н Я

09 жовтня 2010 року м.Носівка
№15


Про реєстрацію виборчого списку
кандидатів в депутати в багатомандатному
виборчому окрузі та надання їм посвідчень
та інше.

Керуючись статтями 37, 40 Закону України „Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів” та на підставі поданих районними організаціями партій документів районна виборча комісія вирішила:
1.Зареєструвати кандидатів в депутати Носівської районної ради по багатомандатному виборчому округу від:
Носівської районної організації політичної партії «Сильна Україна» згідно виборчого списку з №1 по № 8 (Додаток №1);
Носівської районної організації Комуністичної партії України згідно виборчого списку з №1 по № 3 (Додаток №2).
2. На підставі частини 2 статті 36 Закону України „Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів” виключити Динника Івана Григоровича, Мурашка Олександра Миколайовича з виборчого списку політичної партії „Сильна Україна” (№2 виборчого списку, №5 виборчого списку) як керівників Носівської районної організації Партії правозахисту та Носівської районної організації громадянської партії «Пора».
Голова Носівської районної
виборчої комісії А.М.Басенко

Додаток №1
до рішення №15 Носівської районної виборчої
комісії від 9 жовтня 2010 року

Виборчий список
кандидатів у депутати Носівської районної ради від
Носівської районної організації
політичної партії «Сильна Україна»

Маслак Тетяна Василівна, 1972 року народження, член політичної партії «Сильна Україна», освіта вища, начальник відділу управління праці та соціального захисту населення Носівської районної державної адміністрації, проживає в м. Носівка Чернігівської області, включена до виборчого списку під №1.
Мельник Людмила Іванівна, 1972 року народження, член політичної партії «Сильна Україна», освіта вища, головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення Носівської районної державної адміністрації, проживає в м. Носівка Чернігівської області, включена до виборчого списку під №3.
Бутунець Тетяна Іванівна, 1974 року народження, член політичної партії «Сильна Україна», освіта вища, начальник відділу управління праці та соціального захисту населення Носівської районної державної адміністрації, проживає в м. Носівка Чернігівської області, включена до виборчого списку під №4.
Мурашко Микола Володимирович, 1963 року народження, член політичної партії «Сильна Україна», освіта вища, директор оптово-торгової бази Носівської районної споживчої спілки, проживає в м. Носівка Чернігівської області, включений до виборчого списку під №6.
Кравченко Ірина Вікторівна, 1978 року народження, член політичної партії «Сильна Україна», освіта вища, спеціаліст управління праці та соціального захисту населення Носівської районної державної адміністрації, проживає в м. Носівка Чернігівської області, включена до виборчого списку під №7.
Ляшенко Володимир Михайлович, 1951 року народження, член політичної партії «Сильна Україна», освіта загальна середня, директор приватного підприємства «Інтеграл», проживає в м. Носівка Чернігівської області, включений до виборчого списку під №8.
Голова районної виборчої комісії А.М.Басенко

Додаток №2
до рішення №15 Носівської районної виборчої
комісії від 9 жовтня 2010 року

Виборчий список
кандидатів у депутати Носівської районної ради від
Носівської районної організації
Комуністичної партії України

Писанка Микола Петрович, 1936 року народження, член Комуністичної партії України, освіта загальна середня, пенсіонер, проживає в с. Мрин Носівського району Чернігівської області, включений до виборчого списку під №1.
Нестеренко Олексій Григорович, 1951 року народження, позапартійний, освіта вища, редактор районної газети «Носівські вісті», проживає в м. Носівка Чернігівської області, включений до виборчого списку під №2.
Рудь Олександр Олексійович, 1952 року народження, член Комуністичної партії України, освіта загальна середня, пенсіонер, проживає в с. Калинівка Носівського району Чернігівської області, включений до виборчого списку під №3.
Голова районної виборчої комісії А.М.Басенко

 
ГістьДата: Понеділок, 18.10.2010, 17:43 | Повідомлення # 14
Група: Мешканці





а де партія "Справедливість"??? wacko
 
ГістьДата: Понеділок, 18.10.2010, 19:37 | Повідомлення # 15
Група: Мешканці





Партія "Справедливість" іде в міську раду! а це список кандидатів в районну раду! biggrin
 
Форум » Носівський вибір » Вибір 2010 » Все про вибори
Сторінка 1 з 41234»
Пошук:

НОСІВКА © 2017
Адміністрація не несе відповідальності за інформацію розміщену відвідувачами сайту
Створити безкоштовний сайт на uCoz