Носівський вибір
Плиска Г.М. - Форум
Меню сайту

Форма входу

Календар

Пошук

Статистика

Вітаю Вас, Мешканець · RSS 29.03.2024, 08:33

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Носівський вибір » Вибір 2010 » Плиска Г.М.
Плиска Г.М.
АдмінДата: П`ятниця, 15.10.2010, 19:21 | Повідомлення # 1
Сільський голова
Група: Адміністратори
Повідомлень: 54
Статус: Offline
Плиска Григорій Михайлович

1959 року народження, освіта вища, позапартійний, завідуючий відділом Носівської міської ради, проживає в Носівці, висунутий районною організацією "Сила і честь".
 
Г. ПлискаДата: Субота, 16.10.2010, 22:05 | Повідомлення # 2
Група: Мешканці





Для тих кого інтересують мої достатки. В 1992 році я взяв кредит 500 000крб. це приблизно 800 000$. Це дуже легко перевірити. Спи спокійно.
 
ГістьДата: Субота, 16.10.2010, 22:23 | Повідомлення # 3
Група: Мешканці





А це дуже цікаво ? Хто пам ятає економічну ситуацію 92 року то дійсно дуже цікаво як вам вдалося взяти такий кредит тоді? якщо це не розіграш звісно?Дефіцит карбованців і початок гіперінфляції хтось тут лукавить
 
Г. ПлискаДата: Субота, 16.10.2010, 23:03 | Повідомлення # 4
Група: Мешканці





Нічого дивного. До 500 000крб. на 25 років. якщо це Вам інтересно-запитайте у Ісаєвої, яка на той час була керуючою Ощадбанком. Мабуть ті, хто керував розвалом Союзу брав у сотні разів більші суми.
 
ПесимістДата: Субота, 16.10.2010, 23:06 | Повідомлення # 5
Група: Мешканці





Quote (Г. Плиска)
500 000крб. це приблизно 800 000$

62 коп. за 1$ surprised круто це кому так кредит давали
а чим оддавав лимон баксів wacko
 
Віра ПавлівнаДата: Субота, 16.10.2010, 23:12 | Повідомлення # 6
Група: Мешканці





Пане Плиска, на могли б ви присутніх ознайомити з своєю програмою, як це зробив пан Гулик?
 
Г. ПлискаДата: Субота, 16.10.2010, 23:12 | Повідомлення # 7
Група: Мешканці





Я вибачаюсь, але мені здавалось що Ви більш ерудована людина. поінтересуйтесь у своїх батьків курсом інфляції починаючи з 1993 року.
 
Г. ПлискаДата: Субота, 16.10.2010, 23:24 | Повідомлення # 8
Група: Мешканці





Вибачте мене Віро Павлівно, я не пан. А програма моя здійснима. Повірте мені, за 18 років роботи у раді я у цьому впевнений. В даний момент я закінчую її писати, завтра Вас знею ознайомлю.
 
Г. ПлискаДата: Неділя, 17.10.2010, 00:01 | Повідомлення # 9
Група: Мешканці





Шановні носівчани!
Ми з Вами стоїмо перед серйозним вибором. Обираємо міського голову, а отже – найближче майбутнє нашого міста. Кожен кандидат його бачить по-своєму і підготував власні обіцянки.
Я ж готовий не просто обіцяти, а брати на себе конкретні зобов’язання.
Роблю так усе своє життя. Завжди займався конкретними господарськими справами, не уникаючи тих, що іншим здавалися неможливими. Набутий досвід дозволить нам невідкладно приступити до розв’язання накопичених у місті проблем.
Місто Носівка – це мій дім , де народився я, мої батьки, діди та прадіди, де я ходив до школи, зустрів свою дружину та виховую доньку. Тут живе моя мама, тут похований мій батько. Для мене це Батьківщина - мати та найрідніша в світі земля. Я маю намір робити все можливе, щоб моя рідна Носівка своєю красою завжди вражала приїжджаючих сюди людей.
Разом з депутатським корпусом та при Вашій активній допомозі ми перетворимо Носівку в красиве сучасне місто. Наша мета перевтілити парк та пляжі на зону відпочинку сучасного рівня.
Оцінюючи ситуацію в економічній та соціальній сфері, зважаючи на реальні можливості вирішення існуючих проблем, в разі обрання міським головою, свою діяльність спрямую на:
- формування збалансованого бюджету, проведення постійної роботи по виконанню прибуткової частини, раціональне використання бюджетних коштів.
- сприяння діяльності сфери надання комунальних послуг, торгівлі, підприємств промисловості, сільського господарства, розвитку приватного підприємництва.
- забезпечення нормального функціонування дитячих дошкільних закладів, культури і спорту, реалізації культурних молодіжних програм.
- вирішення питань благоустрою міста, освітлення вулиць, ремонт та облаштування тротуарів, місць загального відпочинку, розширення системи надання послуг по вивезенню побутових відходів, озеленення міста, вирішення проблеми громадських туалетів.
- винесення за межі міста станцій мобільного зв’язку;
- продовжувати будівництво мережі водогонів;
- розвиток дошкільних закладів в місті.
- електрифікація нових житлових масивів;
Молодь – наша надія і саме вона відтворить добру славу Носівки, а ми створимо всі умови для її самореалізації.
Ми докорінно змінимо ситуацію в місті на краще. Будемо робити це відкрито, за участю всієї громади і під її прямим контролем.
На периферії Носівки живуть такі ж люди як і в центрі міста. Одним з основних завдань вважаю поліпшення благоустрою територій розташованих в мікрорайонах цукрового заводу, хлібоприймального підприємства, школи №3 і інші.
Для виконання цієї програми створю ефективні механізми:
- злагоджену роботу апарату виконавчого комітету, відділів міської ради, комунальних підприємств та організацій.
Одна із наших цілей - це забезпечення гідного життя людям похилого віку, ветеранам, чорнобильцям , воїнам афганцям та інвалідам:
- безоплатний проїзд по місту;
- постійна увага з боку міської влади;
- якісне обслуговування комунальними службами;
- налагодження стосунків з вуличко мами.
В Носівці працює більш, як 800 підприємців. Наша мета:
- не заважати, а сприяти розвитку підприємництва;
- створити сприятливі умови щодо залучення інвестицій для розвитку економіки Носівки.
У місті буде порядок. Усі виконавчі структури від міського голови до двірника почнуть працювати злагоджено як єдиний механізм, кожен знатиме, що йому робити.
Місто Носівка – це наш дім.
Зробимо життя в ньому комфортним та затишним !
 
ГістьДата: Неділя, 17.10.2010, 11:46 | Повідомлення # 10
Група: Мешканці





Шановний Плиска Г.М.,які нові масиви,ви будете електрофікувати?
 
Віра ПавлівнаДата: Неділя, 17.10.2010, 12:00 | Повідомлення # 11
Група: Мешканці





Г. Плиска, це добре, що Ви опікуєтесь проблемами околиць, та всеж у мене традиційне питання - де ви братимете кошти для здійснення Ваших задумів?
Невже розраховуєте лище на місцевий бюджет? Не мені Вам розповідати, що можна зробити за бюджетні кошти та за ті "подачки" які пропонуються держбюджетом.
В принципі, не існую абсолютно ніяких перешкод, щоб побудувати метро з Носівки до Києва. Одна проблема - де взяти гроші? wink
 
Г. ПлискаДата: Неділя, 17.10.2010, 22:28 | Повідомлення # 12
Група: Мешканці





Гість
У Носівці є декілька масивів (Голубенька, Гречанівщина і т,д,), які не мають централізованого електрозабезпечення.
Віро Павлівно
Ви знаєте, я не перший день працюю у міській раді і пройшов гарну школу покійних Г.М.Галича і О.І.Комара. Хто стукає-тому відчиняють. Куди стукати-я знаю і є до кого.
 
Віра ПавлівнаДата: Неділя, 17.10.2010, 23:37 | Повідомлення # 13
Група: Мешканці





Г. Плиска, дякую за відповідь.
 
ГістьДата: Понеділок, 18.10.2010, 10:57 | Повідомлення # 14
Група: Мешканці





судячи з того як вам легко вдалося взяти кредит то дійсно ви знаєте куди стукати і як
 
ГістьДата: Понеділок, 18.10.2010, 14:09 | Повідомлення # 15
Група: Мешканці





Шановний Г.Плиска. Ви дійсно сиділи. Сиділи довго й нудно. Тепер вирішили тільки змінити стілець. Ви не "інший" - Ви такий самий як інші. Програма - нічого нового. І ще за гроші. Гроші в міському бюджеті є , були і будуть. Просто Ви "господарники" "гарно" їх вміли використовувати. І питання до Вас ("чесний Ви наш") скільки місту коштували ці "зручні" і "гарні" доріжки в центрі і біля ресторану. Суму!!!! Напишіть суму. (а ми й так її знаємо), щоб віс побачили , як Ви гарно працюєте і чесно. Дякую.
 
Форум » Носівський вибір » Вибір 2010 » Плиска Г.М.
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

НОСІВКА © 2024
Адміністрація не несе відповідальності за інформацію розміщену відвідувачами сайту
Створити безкоштовний сайт на uCoz