Носівський вибір
Перевера А.М. - Сторінка 2 - Форум
Меню сайту

Форма входу

Календар

Пошук

Статистика

Вітаю Вас, Мешканець · RSS 19.04.2024, 03:28

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Носівський вибір » Вибір 2010 » Перевера А.М.
Перевера А.М.
ГістьДата: Середа, 20.10.2010, 17:47 | Повідомлення # 16
Група: Мешканці





Руйнувать нетреба уже все зруйноване angry
 
ПесимістДата: Середа, 20.10.2010, 17:55 | Повідомлення # 17
Група: Мешканці





ПеревераА.М. шо ви робите шоб не допустить фальсифікацій?
 
Віра ПавлівнаДата: Середа, 20.10.2010, 18:58 | Повідомлення # 18
Група: Мешканці





Так, питання фальсифікацій, на мій особистий погляд, дуже актуальне. Адже ще з сталінських часів відомо, головне не те, хто голосує - а хто рахує.
Пане Переверо, Ви не місцевий і не знаєте, як дуже потужний опонент тодішній владі, нині покійний, пан Єфіменко, не зміг добитися правди ні в виборчих комісіях ні в судах! Хоча, фальсифікації в ті пори не міг не побачити тільки лінивий.
Цього разу фальсифікації не виключені. Що особисто Ви і Ваша команда збираєтесь робити, щоб вибори були чесними?
 
Перевера АндрійДата: Четвер, 21.10.2010, 09:36 | Повідомлення # 19
Група: Мешканці





Віра Павлівна. Насамперед про пана Єфіменка (на превеликий жаль нині покійного) - знав і поважав. На превеликий жаль його приклад так нічого і не навчив громаду. Так, саме громаду. Бо ж фальсифікації можливі , в першу чергу , з "мовчазної згоди" громади. Тепер про сьогодення. Фальсифікації будуть. Більше того , моя команда знає на користь кого, де і як. (наприклад, голосування вдома). Ми своїми зусиллями і можливостями ( а в нас , повірте їх не так мало) зможемо мінімізувати їх. Але користуючись нагодою , звертаюсь до кандидатів на посаду міського голови та громади: об"єднаймося проти фальсифікацій. Громада не повинна стояти осторонь виборчого процесу. Ми не обираємо собі "царя" - ми обираємо собі людину, яка буде захищати наші інтереси. Не будьте байдужими. Про всі випадки фальсифікацій повинні знати всі.
Можливість розгляду скарг в суді, що пов"язані з виборчим процесом - не виключаю.
І ще. Про мою "не місцевість". Я місцевий . Тут моя сім"я, робота, друзі.
 
ВиборецьДата: Четвер, 21.10.2010, 10:59 | Повідомлення # 20
Група: Мешканці





Quote (Перевера Андрій)
об"єднаймося проти фальсифікацій. Громада не повинна стояти осторонь виборчого процесу

Оце павельно. Тільки якби більше почули! cool
 
ВиборецьДата: Четвер, 21.10.2010, 12:08 | Повідомлення # 21
Група: Мешканці





пане Андрій, непогодитись з Вашими словами я не можу! Та Ви зрозумійте, що і вас і Гулика просто задавлять! Доречі, що стосується Гулика, то вам потрібно було іти однією командою, тоді б і шанси були б більші! а так, лише поживем побачим
 
Андрій ПеревераДата: Четвер, 21.10.2010, 12:45 | Повідомлення # 22
Група: Мешканці





Виборцю.
Я переконаний , що легкою перемога не буде. Але згадайте: "Борітеся і поборите" - слова класика. "Задавлять" - можливо, а можливо - і ні. Я і моя команда, виборці, що мене підтримують зробимо все для того, щоб цього не сталося. Прошу підтримки у громади. Не думайте, що Ви нічого не вирішуєте. "Історія українських виборів" неодноразово доводила - вирішує виборець. Ми вже проходили шлях фальсифікацій, брехні, адмінресурсу. Нам не вперше.
Щодо М.Гулика. Кожний з нас зробив свій вибір. Особисто мені приємно, що нарешті наша молодь йде в політику. Переможе достойніший. Вибір за Вами.
 
ВійДата: Четвер, 21.10.2010, 23:07 | Повідомлення # 23
Група: Мешканці





до речі не даремно згадали Єфіменка.Віро Павлівно а ви не приймали участь у фальсифікаціях проти Миколи Сергійовича разом з тими хто тоді був при владі як доречі і зараз про що пише Олексій Григорович Нестеренко який при любій владі випливе
 
ПесимістДата: Четвер, 21.10.2010, 23:56 | Повідомлення # 24
Група: Мешканці





Дурили ти шой зараз. Тільки Ефіиенка не боялись. Він тільки в газетці своїй шумів а вони робили свое.
 
СоняДата: П`ятниця, 22.10.2010, 09:39 | Повідомлення # 25
Група: Мешканці





Прошу пам"ятати і виборців теж: результат голосування це не тільки лакмусовий папірець для кандидатів, а ще й для виборців. Тобто , кого обиремо - такими й будемо. Голосуйте за Переверу!!! Досить "сидіти в лісі". "Напартизанились" вже. Виходимо в цивілізований світ, вчимося жити по-іншому. А те , що "його ніхто не знає" - неправда. Друзі знають, як порядну людину, вороги - як людину , що в спину не вдарить, за те і поважають.
 
ВиборецьДата: П`ятниця, 22.10.2010, 11:09 | Повідомлення # 26
Група: Мешканці





Соня, обиратимуть то не тільки друзі і при Перевері якраз і будем партизанить Він же "Сенін фронтовик" biggrin
 
ВиборецьДата: П`ятниця, 22.10.2010, 11:15 | Повідомлення # 27
Група: Мешканці





Щоб Перевера став мером нада срочно зделать акцію тіпа отруєння діоксіном або покушеніє на жизнь кандідата
Іначе шансов 0
 
Виборець2Дата: П`ятниця, 22.10.2010, 11:51 | Повідомлення # 28
Група: Мешканці





Виборцю.

Ні!! Щоб Перевера став мером , треба Вам ,шановні, стати інтелектуально здоровими людьми. А це можливо. Це лікується. Медицина у вашому випадку не безсильна. Все ОК. Вважайте Перевера Вже мер.

 
ГістьДата: П`ятниця, 22.10.2010, 12:22 | Повідомлення # 29
Група: Мешканці





"Покушеніє на жизнь кандідата" Ви зробіть масово решті кандидатам. При чому в одному місці. Бо буде дуже тхнуть від них. Потім пригребіть, "отряхніться", своє діло потім зроблять носівські собачки. А народ скаже вам "спасіба".
Тут всім не дає спокою зовнішність Перевери. Не заздріть. Не травити його треба. А підтримати.
 
ВиборецьДата: П`ятниця, 22.10.2010, 13:04 | Повідомлення # 30
Група: Мешканці





Тоді хай Сеня кролік по теліку пропіарить smile
 
Форум » Носівський вибір » Вибір 2010 » Перевера А.М.
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

НОСІВКА © 2024
Адміністрація не несе відповідальності за інформацію розміщену відвідувачами сайту
Створити безкоштовний сайт на uCoz