Носівський вибір
Все про вибори - Сторінка 3 - Форум
Меню сайту

Форма входу

Календар

Пошук

Статистика

Вітаю Вас, Мешканець · RSS 09.06.2023, 17:48

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
 • Сторінка 3 з 4
 • «
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • »
Форум » Носівський вибір » Вибір 2010 » Все про вибори
Все про вибори
АдмінДата: Середа, 13.10.2010, 15:51 | Повідомлення # 1
Сільський голова
Група: Адміністратори
Повідомлень: 54
Статус: Offline
ВСЕ, ЩО СТОСУЄТЬСЯ ВИБОРІВ
ДЕПУТАТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСЦЕВИХ РАД ТА СІЛЬСЬКОГО, СЕЛИЩНОГО, МІСЬКОГО ГОЛІВ

При проблемах, які можуть виникати під час розміщення матеріалів на сайти чи на форумі, звертайтесь: kop-58@ukr.net
 
ВиборецьДата: П`ятниця, 22.10.2010, 10:09 | Повідомлення # 31
Група: Мешканці

Віра Павлівна , Ви самі опустіться на землю. Перевера буде мером. Тому Ви і очкуєте кріпко.
 
ВиборецьДата: П`ятниця, 22.10.2010, 13:06 | Повідомлення # 32
Група: Мешканці

Шанси кандидатів, брехня все особенно про Плиску
 
ВиборецьДата: П`ятниця, 22.10.2010, 14:48 | Повідомлення # 33
Група: Мешканці

Агов!!! А про шанси хто писав??? Редактор наш? Молодець.
 
Віра ПавлівнаДата: П`ятниця, 22.10.2010, 22:02 | Повідомлення # 34
Група: Мешканці

Ну от, шановні, все і возначилось.
Поглянте на форум. Лише чотири кандидати спілкуються з виборцями, решта їх просто ігнорують!
Уже сьогодні стає зрозуміло, як хто буде відноситись до людей, до їх проблем, після обрання головою.
Отже, коло претендентів звузилось.
Обираймо голову з чотирьох претендентів: Гулик М.М., Перевера А.М., Плиска Г.М., Пуха О.М.
 
ВиборецьДата: П`ятниця, 22.10.2010, 23:27 | Повідомлення # 35
Група: Мешканці

А чому б і ні! Гулик, або Перевера голова, хтось з них заступник!
 
АдмінДата: Субота, 23.10.2010, 01:14 | Повідомлення # 36
Сільський голова
Група: Адміністратори
Повідомлень: 54
Статус: Offline
Положення станом на 22.10.2010

За минулу добу додано 7 голосів:
2 за Гулика М.М.
2 за Переверу А.М.
1 за Плиску Г.М.
2 за Пугача І.І.
 
ПесимістДата: Субота, 23.10.2010, 08:55 | Повідомлення # 37
Група: Мешканці

Рахуй не рахуй всеодно получиш ...
 
АдмінДата: Субота, 23.10.2010, 14:26 | Повідомлення # 38
Сільський голова
Група: Адміністратори
Повідомлень: 54
Статус: Offline
Половина депутатів не спроможні навіть виступити

Я люблю своє рідне місто. У мене нема іншої, як тепер кажуть, «малої батьківщини». Тож все, що відбувається в моїй Носівці, незмінно знаходить відгук в моїй душі. Я думав над витоками мого патріотизму. В моїй версії, це не було якимось одномоментним прозрінням. Пояснити все тим, що я носівчанин з діда-прадіда не буде достатнім. Видно ще потрібно врахувати, що так склалося в моєму житті, що мені випадало щастя десятки разів стояти поряд з флагштоком, по якому під звуки гімну повільно і величаво піднімався прапор на честь чергової спортивної перемоги носівчан… І хоч відбувалось таке, здебільшого, за межами Носівщини, гордість за наше місто, за його люд переповнювала душу, а у свідомості неодмінно спливали обриси нашого центру, площі, вулиць.

Мріялось, щоб це дійство бачила вся Носівка… Схоже що саме ця багаторічна спортивна і інтелектуальна боротьба за честь нашого міста стали витоком моїх патріотичних почуттів до Носівки, які з роками тільки посилювались…

Тому, на початку дев’яностих, я вирішив піти в міські депутати, щоб бути причетним до життя міста, і за можливості, впливати на його перебіг. Як тоді, так і тепер, балотуючись у депутати, я чітко усвідомлював навіщо я це роблю і як я буду діяти, чим займатись у разі обрання.

За роки я надбав досвід, який дозволяє мені порівнювати результативність діяльності міського депутатського корпусу різних скликань, націленість складу міськради на вирішення загальноміських проблем і підготовленість депутатів до здійснення своєї місії.

Вважаю, що ця обставина дає мені певне право на звернення до міщан з викладом мого бачення процесу формування міської влади і якості здійснення депутатами своїх повноважень. Мені щиро хочеться, щоб не повторилися помилки минулих виборів. Як з боку тих, кого обирають, так і з боку тих, хто обирає.

Сьогодні мені найприкріше за багатьох громадян, які з елементами спортивного інтересу намагаються стати депутатами міськради, не сповна усвідомлюючи ту роботу і ті обов’язки, які чекають на них у разі обрання. Прикро, що в депутати йдуть багато підприємців.

Як показав досвід, підприємці, фермери, за рідким виключенням, то є люди надто зайняті і їх практично неможливо залучити до виконання депутатських обов’язків. Таких як сусідські «розбірки», обстеження житлових умов громадян, перевірки перевізників, а, надто, вивчення і узагальнення пропозицій, дослідження проблем, тощо. Практично «нульовий» вклад у радівську роботу і від депутатів позмінно працюючих у Києві. Все це – гіркий досвід виборів 2006 року, коли до міськради потрапила значна кількість осіб, які мали досить поверхове уявлення про роботу що на них чекала. А окремі «обранці» за понад чотири роки так сповна і не усвідомили де вони опинилися.

Тепер ось з’ясовується, що з 32 депутатів 2006 року добра половина за весь період свого «депутатства» так і не спромоглися бодай на єдиний підготовлений виступ. Та що там на підготовлений – навіть на репліку з декількох речень, висловлену з місця! Не відбулося жодного звіту депутата про роботу, яку він проводив. Практично ніхто з міських депутатів за чотири роки не виступив у місцевій пресі з проблемних питань, з питань радівської роботи. Про які депутатські ініціативи, проекти, новації, чи виконання якихось доручень може йти мова, коли на «святая святих» - сесію міської ради, яка проводиться один раз на місяць, з величезними зусиллями, ледь вдавалося зібрати 17 чоловік (половина спискового складу), щоб хоч би можна було вважати сесію такою, що відбулася? Про яку якість рішень, який всебічний аналіз, чи порівняння концепцій, про які дискусії з ключових питань (приміром, тарифів на компослуги, ставок єдиного податку, орендних плат) могла бути мова, коли було достатнім, щоб будь хто з депутатів не підняв руку «за» і питання зривалось? Хіба виборці хотіли такої міськради?

Якщо раніше таке припущення витало в повітрі, то тепер, по закінченню повноважень міськради, можна впевнено констатувати, що це був найгірший якісний її склад за останні два десятиліття. А може й за весь період рад – не знаю. Хочу наголосити: я нікого із колег з котрими був поряд понад 4 роки, не хочу образити, чи принизити. Здебільшого, це звичайні нормальні люди зі своїми проблемами і характерами. Але не виявилося у переважної більшості з них необхідних депутату якостей. Природа не наділила.

Яких якостей? Місцевого патріотизму. Вміння бачити світ не тільки зі свого вікна. Постійного вболівання за життя міста. Вміння повсякчас ставати «над ситуацією». А коли це стосується блага, користі для міста і його жителів, то вміння відчути це і не вагаючись проголосувати і всупереч власному, і всупереч партійному.

Приклад подібного бачення і необхідності підняття «над ситуацією»? Ну візьмемо 2006-й рік. Новообрані депутати вперше збираються на сесію для обрання керівних органів: заступника міського голови, секретаря, голів комісій. Представники БЮТу, набравши понад 50 відсотків голосів виборців, відчувають себе «іменинниками» і відверто заявляють, що їх не цікавлять думки інших, «не їхніх» депутатів. Їх тодішній неформальний ватажок (бо «формальні» подалися до райради) запально інструктує новоспечених: «Дивитеся на мене. Як я піднімаю руку, і ви піднімаєте, коли ні – і ви – ні!». Хочу підкреслити: закладались основи діяльності ради на цілих чотири роки! І така легковажність, такий примітивізм…

Практично ніхто тоді не став над ситуацією, не усвідомив, що погодитись на кандидатури запропонованих міським головою першого заступника, секретаря – то буде кращим не тільки для голови, а й для міста, для організації роботи ради. Керовані неформальним лідером і груповим егоїзмом висунули і обрали інших… Хто тепер прозвітує за якість роботи перевіреного партійного обранця на посаді заступника? Де звіт того «неформала», що керував голосуванням більшості по найважливіших організаційних питаннях, які поширювались на весь період діяльності міськради? Кричуща безвідповідальність обраних, перед тими, хто обирав! І я переконаний, що з таким безініціативним депутатським корпусом будь який інший міський голова не став би надто зірковим. До того ж, з не ним підібраними кадрами для спільної роботи. На мою думку, міський голова працював у створених для нього умовах як міг, не гірше за своїх попередників. І я впевнений, що цивілізовано покидаючи свою посаду, він добросовісно прозвітує перед носівською громадою.

Чому таке сталося у міськраді? Тому, що тодішні вибори, відбулися за так званими партійними списками. В бюлетенях поряд з назвами партій люди бачили лише декілька більш-менш відомих прізвищ, котрі завбачливі партійні очільники поставили на перші позиції. А потім виявилося, що крім вказаних в бюлетенях, на народному довір’ї до рад потрапили ще багато хто. І це був лише один бік.

З іншого боку, партійні осередки Носівщини виявилися слабкими, непопулярними і малочисельними, сформованими «під вибори». Звичайно, за виключенням однієї відомої сили. Та й то, не стільки завдяки її лідерці, як завдяки знаному бізнесменові і господарнику, що уособлював цю силу.

А як відбулося висування кандидатів? Практично всі партійні осередки кращих своїх представників (та й себе любимих) висували до обласної та районної рад, а тих, хто залишалися, щоб не плакали – до міської. Ось такий стався підбір кандидатур. Десятки розумних, здібних, освічених і досвідчених носівчан не змогли стати кандидатами в депутати шляхом самовисування, чи висування від трудового колективу, вулиці, як це було раніше. Вступати ж до партій і потрапляти у залежність чужих ідей і поглядів не захотіли. Та ще якщо згадати, що більшість нормального люду сторонилися агітаційних палаток з деякими розхристаними, а іноді, і нетверезими «вождями». А тут треба було підходити і домовляти для себе прохідного місця… Не кожний, хто має гідність, так зміг.

Тоді, в 2006-му, багатьом здавалося, що вступивши до тієї, чи іншої партії потрібно буде пожиттєво нести моральну відповідальність перед нею. Ще не було гіркого досвіду продажності і безпринципності «тушок», безвідповідальної перед виборцями зміни орієнтацій і всього іншого арсеналу політичної гидоти, яку продемонстровано суспільству попереднім і нинішнім складом ВР. Та й справді, якщо так легко обранці змінюють свої партійні прапори, то який сенс у партійних виборах? Люди обирали нашоукраїнців, а вони ставали БЮТівцями. А коли БЮТ опиняється в опозиції, то вони перефарбовуються в регіоналів… І не кажіть, що це лиш в Києві. Так кругом. І Носівка не виключення…

У 2006-му люди ще не знали, не усвідомлювали, що партії наші – то, здебільшого, тільки тимчасовий дах для політичних пройдисвітів. Проте облишимо цю тему, бо не в наших силах її розв’язати. Будемо хіба що сподіватися, що вже провчений народ цього разу визначиться сам: за партії голосувати, чи за прізвища. За прізвища тих, хто добре знаний, і хто не стане перекотиполем гнаним політичним вітром. Особливо, коли це стосується місцевої ради, де політичні уподобання і вміння гендлювати ними не є затребуваним.

То ж як голосувати нині, щоб не повторити гіркий досвід 2006-го? Цього року, хоч і не суттєво, проте трохи змінено порядок висування кандидатів у депутати. Так з 30-ти майбутніх депутатів міськради половина будуть обрані, як і минулого разу, за партійними списками, а інша половина – від п’ятнадцяти округів, на які умовно поділено наше місто. Але те що і перші, і другі знову висуваються виключно політичними силами, нинішні вибори не суттєво відрізняє від попередніх. Знову, в більшості випадків, наспіх сформовані списки кандидатів. Як і в минулому, знову в кандидати потрапили тільки партійці та ті, що «вклонились» партіям, бо інакше не пройти.

Проте, завдяки суттєво зменшеній кількості округів, зросло число кандидатів на кожному окрузі і носівчани, при вдумливому і не легковажному підході, отримують можливість обрати достойного представника від свого округу з не менш як 4-9 кандидатур. Я б порадив голосувати до міськради за добре відомих людей, у списку б яких партій вони не опинилися з примх діючого виборчого законодавства. Потрібно не поспішаючи відшукати в усіх бюлетенях прізвища тих, за кого вирішено проголосувати і проголосувати за них. Свідомий вибір, це той, що осмислений завчасно. А не той, який випадково приходить в голову вже безпосередньо у виборчій кабінці.

І ще раз хотів би загострити увагу виборців, що підтримуючи кандидатуру, потрібно ще й ще раз запитати себе, чи зможе та, нехай навіть і добре відома людина, бути добрим депутатом? Чи не виявиться та людина завжди зайнятою і недоступною? Чи притаманні тій людині хоч би частина якостей, на які я звертав увагу на початку? Пам’ятайте: ви обираєте владу. Пора нарешті усвідомити, що вибори місцевих органів влади є важливими кроками у творенні нашої держави і якісного свого життя у ній.

Василь КИЯНИЦЯ,
депутат Носівської міськради чотирьох скликань, директор районної станції юних техніків

Джерело

 
АдмінДата: Субота, 23.10.2010, 17:27 | Повідомлення # 39
Сільський голова
Група: Адміністратори
Повідомлень: 54
Статус: Offline
З А К О Н У К Р А Ї Н И

Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної
Республіки Крим, місцевих рад та сільських,
селищних, міських голів

 
АдмінДата: Неділя, 24.10.2010, 00:46 | Повідомлення # 40
Сільський голова
Група: Адміністратори
Повідомлень: 54
Статус: Offline
Положення станом на 23.10.2010

За минулу добу додано 3 голоса:
2 за Плиску Г.М.
1 за Пугача І.І.
 
АдмінДата: Понеділок, 25.10.2010, 00:26 | Повідомлення # 41
Сільський голова
Група: Адміністратори
Повідомлень: 54
Статус: Offline
Положення станом на 24.10.2010

За минулу добу додано 4 голоса:
1 за Гулика М.М.
1 за Переверу А.М.
1 за Плиску Г.М.
1 за Пугача І.І.
 
АдмінДата: Понеділок, 25.10.2010, 15:24 | Повідомлення # 42
Сільський голова
Група: Адміністратори
Повідомлень: 54
Статус: Offline
СПИСОК
кандидатів в депутати до Носівської міської ради по одномандатному мажоритарному виборчому окрузі

ОКРУГ № 1
Балаєв Євген Анатолійович, від партії «Єдиний Центр».
Бойко Микола Петрович, від Комуністичної партії України.
Кияниця Василь Васильович, від Української Народної Партії.
Коршок Олена Григорівна, від Соціалістичної партії України.
Кратко В’ячеслав Анатолійович, від Всеукраїнського об’єднання „Батьківщина”.
Лісогор Олександр Миколайович, від партії „Сила і Честь”.
Надточій Наталія Михайлівна, від Партії регіонів.
Расюк Світлана Максимівна, від політичної партії „Фронт змін”.
ОКРУГ №2
Гейко Володимир Миколайович, від Комуністичної партії України.
Друзь Олена Олександрівна, від політичної партії «Сила і Честь».
Ляшенко Руслан Олександрович, від партії «Єдиний Центр».
Недолуга Дмитро Сергійович, від партії «Фронт змін».
Проценко Валентин Володимирович, від Партії регіонів.
Чорна Наталія Віталіївна, від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
ОКРУГ № 3
Антонович Людмила Іванівна, від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
Гавриленко Лариса Василівна, від партії «Сила і Честь».
Гриценко Клавдія Олексіївна, від Комуністичної партії України.
Лисенко Андрій Миколайович, від політичної партії «Фронт змін».
Сидоренко Володимир Євгенійович, від партії «Єдиний Центр».
Чередниченко Микола Миколайович, від Партії регіонів.
ОКРУГ № 4
Бєлозор Наталія Михайлівна, від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
Бровко Юрій Андрійович, від партії «Сила і Честь».
Бруй Федір Кузьмович, від Комуністичної партії України.
Васюк Людмила Василівна, від Соціалістичної партії України.
Перевера Андрій Михайлович, від політичної партії «Фронт змін».
Чернецький Микола Володимирович, від партії «Єдиний Центр».
Чорнозуб Василь Іванович, від Партії регіонів.
ОКРУГ № 5
Ігнатченко Володимир Миколайович, від політичної партії «Сила і Честь».
Красносільська Галина Володимирівна, від Партії регіонів.
Мархай Ігор Анатолійович, від Комуністичної партії України.
Петренко Наталія Олександрівна, від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»..
Риндя Валерій Григорович, від партії «Єдиний Центр».
ОКРУГ № 6
Андрушко В’ячеслав Анатолійович, від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
Бокотько Анатолій Андрійович, від Партії регіонів.
Добринська Галина Миколаївна, від політичної партії «Фронт змін».
Жердецький Олег Олександрович, від політичної партії «Сила і Честь».
Коляда Юрій Олексійович, від партії «Єдиний Центр»
Коваль Людмила Василівна, від Соціалістичної партії України.
Мархай Євгеній Ігорович, від Комуністичної партії України.
Пуха Андрій Олександрович, від Української соціал-демократичної партії.
ОКРУГ № 7
Кратко Віталій Іванович, від політичної партії «Сила і Честь».
Нестеренко Людмила Олександрівна, від Партії регіонів.
Труш Станіслав Михайлович, від Комуністичної партії України.
Чайка Сергій Анатолійович, від партії «Єдлиний Центр».
Черевко Анатолій Володимирович, від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
ОКРУГ № 8
Гриженко Василь Васильович, від партії «Єдиний Центр».
Євсович Наталія Олександрівна, від Партії регіонів.
Залозна Наталія Федорівна, від політичної партії «Фронт змін».
Рибачко Ліна Михайлівна, від політичної партії «Сила і Честь».
Самокиш Андрій Станіславович, від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
Фальковський Олександр Мирославович, від Комуністичної партії України.

ОКРУГ № 9
Воловник В’ячеслав Васильович, від партії Єдиний Центр.
Буцан Олексій Віталійович, від Партії регіонів.
Литвин Валерій Мефодійович, від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
Микула Сергій Михайлович, від політичної партії «Фронт змін».
Семенець Вікторія Василівна, від Комуністичної партії України.
Хрущ Володимир Михайлович, від партії «Сила і Честь».

ОКРУГ № 10
Буцан Олексій Олексійович, від політичної партії «Фронт змін».
Дмитренко Віталій Степанович, від партії Єдиний Центр.
Кізенко Людмила Василівна, від Партії регіонів.
Лук’яненко Сергій Олександрович, від партії «Сила і Честь».
Малашенко Валерій Олексійович, від Української народної партії.
Мельник Анатолій Григорович, від Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”.
Самарчук Степан Тимофійович, від Комуністичної партії України.

ОКРУГ № 11
Бровко Григорій Михайлович, від Комуністичної партії України.
Козоріз Дмитро Володимирович, від партії Єдиний Центр.
Криворот Валентин Олександрович, від політичної партії «Фрон змін».
Криворот Валентина Олександрівна, від партії «Сила і Честь».
Кривець Михайло Михайлович, від Української Народної Партії.
Руденко Валентин Костянтинович, від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
Тригуб Віталій Святославович, від Партії регіонів.
Штанько Лариса Іванівна, від Української соціал-демократичної партії.

ОКРУГ № 12
Гресь Микола Миколайович, від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
Іваницький Сергій Володимирович, від партії «Сила і честь».
Марушко Іван Миколайович, від Комуністичної партії України.
Олешко Наталія Миколаївна, від Української Народної Партії.
Розум Анатолій Олексійович, від партії Єдиний Центр.
Труш Тетяна Володимирівна, від політичної партії «Фронт змін».
Шульга Руслан Валентинович, від Партії регіонів.

ОКРУГ № 13
Венгерак Ігор Григорович, від партії «Сила і Честь».
Гавриш Катерина Михайлівна, від Партії регіонів.
Картавцев Антон Миколайович, від політичної партії «Фронт змін».
Ляшенко Микола Антонович, від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
Пасічник Наталія Іванівна, від Української Народної Партії.
Скалозуб Наталія Олексіївна, від Комуністичної партії України.
Шевцов Олексій Миколайович, від партії Єдиний Центр.

ОКРУГ № 14

Гордієнко Анатолій Петрович, від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
Ємець Ольга Миколаївна, від партії «Сила і Честь».
Іваненко Олександр Григорович, від Партії регіонів.
Мархай В’ячеслав Анатолійович, від Комуністичної партії України.
Михайлець Олег Вікторович, від партії Єдиний Центр. Самострол Любов Миколаївна, від партії «Фронт змін».

ОКРУГ № 15
Горкавенко Катерина Миколаївна, Від партії «Сила і Честь».
Жук Олена Миколаївна, від Соціалістичної партії України.
Кипаж Світлана Михайлівна, від Комуністичної партії України.
Лисенко Марина Миколаївна, від партії політичної «Фронт змін».
Ляшко Роман Володимирович, від партії Єдиний Центр.
Сушко Ігор Олександрович, від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
Хоменко Надія Олександрівна, від Партії регіонів.

 
АдмінДата: Понеділок, 25.10.2010, 16:25 | Повідомлення # 43
Сільський голова
Група: Адміністратори
Повідомлень: 54
Статус: Offline
ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ АВТОНОМНОЇ
РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСЦЕВИХ РАД ТА СІЛЬСЬКИХ,
СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ ГОЛІВ
31 ЖОВТНЯ 2010 РОКУ
Носівська районна виборча комісія

Р І Ш Е Н Н Я

09 жовтня 2010 року м.Носівка
№16

Про реєстрацію кандидата в депутати
в одномандатному мажоритарному окрузі
та видачу їм посвідчень.

На підставі статей 38, 41 Закону України „Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів”, відповідно проданих заяв та доданих до них необхідних документів районна виборча комісія вирішила:
Зареєструвати кандидатів в депутати Носівської районної ради в одномандатних мажоритарних округах та видати їм посвідчення (Додаток №1).

Голова Носівської районної
виборчої комісії А.М.Басенко

Додаток №1
до рішення №16 Носівської районної виборчої
комісії від 9 жовтня 2010 року

Одномандатний мажоритарний виборчий округ №1

Баришовець Наталія Петрівна, від політичної партії «Фронт Змін».
Безручко Володимир Володимирович, від політичної партії «Сила і Честь».
Буняк Наталія Миколаївна, від Соціалістичної партії України.
Горбатенко Олена Степанівна, від Партії регіонів.
Драган Сергій Володимирович, від Української Народної партії.
Кравченко Олександр Миколайович, від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
Марушко Микола Михайлович, від Української Соціал-демократичної партії.
Фищук Анатолій Васильович, від партії Єдиний центр.

Одномандатний мажоритарний виборчий округ №2

Журенко Анатолій Якимович, від Партії регіонів.
Охріменко Світлана Володимирівна, від політичної партії «Сила і Честь».
Хіняєв Олександр Миколайович, від партії Єдиний центр.

Одномандатний мажоритарний виборчий округ №3

Будлянська Наталія Миколаївна, від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
Васюк Микола Володимирович, від Партії регіонів.
Власенко Валентина Іванівна, від політичної партії «Фронт Змін».
Волочай Микола Дмитрович, від партії Єдиний центр.

Одномандатний мажоритарний виборчий округ №4

Бруй Євген Васильович, від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
Буняк Володимир Іванович, від Соціалістичної партії України.
Колєсніков Микола Кирилович, від Партії регіонів.
Червяк Валерій Михайлович, від партії Єдиний центр.

Одномандатний мажоритарний виборчий округ №5

Веременко Валентина Іванівна, від Соціалістичної партії України.
Дейнека Роман Миколайович, від партії Єдиний центр.
Драга Олександр Васильович, від Української Соціал-демократичної партії.
Мохно Іван Іванович, від Партії регіонів.
Нечепа Анатолій Петрович, від політичної партії «Фронт Змін».
Руденко Лідія Леонідівна, 1957 року народження, від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
Рудь Олександр Олександрович, від Комуністичної партії України.

Одномандатний мажоритарний виборчий округ №6

Буняк Олександр Іванович, від Української Соціал-демократичної партії.
Калинка Вадим Олексійович, від партії Єдиний центр.
Куций Віталій Юрійович, від політичної партії «Сила і Честь».
Нестеренко Олексій Григорович, від Комуністичної партії України.
Пекрехода Наталія Володимирівна, від політичної партії «Фронт Змін».
Сірик Лариса Миколаївна, від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
Татарчук Михайло Іванович, від Соціалістичної партії України.

Одномандатний мажоритарний виборчий округ №7

Горбаток Ніна Михайлівна, від партії Єдиний центр.
Круглій Олексій Миколайович, від політичної партії «Сила і Честь».
Макаренко Світлана Михайлівна, від Соціалістичної партії України.
Онищик Микола Миколайович, від Партії регіонів.
Спичак Володимир Григорович, від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

Одномандатний мажоритарний виборчий округ №8

Бондарчук Євген Григорович, від партії Єдиний центр.
Динник Олександр Володимирович, від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
Могильний Микола Григорович, від Соціалістичної партії України.
Петрик Валерій Михайлович, від Партії регіонів.
Саливон Євгеній Іванович, від партії «Фронт Змін».
Самокиша Ольга Петрівна, від Української Соціал-демократичної партії.
Шелестюк Андрій Михайлович, від політичної партії «Сила і Честь».

Одномандатний мажоритарний виборчий округ №9

Голодна Олена Андріївна, від політичної партії «Сила і Честь».
Варшавський Савелій Якович, від Партії регіонів.
Кіндрачук Віктор Іванович, від Соціалістичної партії України.
Компанець Олена Петрівна, від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
Кондрашевський Володимир Миколайович, від партії Єдиний центр.
Писанка Микола Петрович, від Комуністичної партії України.
Сіренко Лідія Вікторівна, від політичної партії «Фронт Змін».

Одномандатний мажоритарний виборчий округ №10

Бувайлик Максим Ринатович, від політичної партії «Фронт Змін».
Бувайлик Ніна Миколаївна, від Партії регіонів.
Дерев’янко Тамара Миколаївна, від Соціалістичної партії України.
Дружинець Микола Іванович, від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
Єрко Валентина Петрівна, від партії Єдиний центр.
Кришко Інна Анатоліївна, від політичної партії «Сила і Честь».

Одномандатний мажоритарний виборчий округ №11

Василенко Михайло Михайлович, від Партії регіонів.
Дубровська Наталія Михайлівна, від Соціалістичної партії України.
Дубровська Тамара Іванівна, від партії Єдиний центр.
Петрик Ольга Євдокимівна, від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

Одномандатний мажоритарний виборчий округ №12

Власенко Михайло Іванович, від Соцiалiстичної партії України.
Крисько Сергій Миколайович, від Соціал-демократичної партії.
Олійник Світлана Миколаївна, від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
Хахуда Микола Іванович, від Партії регіонів.
Хоменко Руслан Юрійович, від політичної партії «Сила і Честь».
Шубіна Лариса Валентинівна, від політичної партії «Фронт Змін».

Одномандатний мажоритарний виборчий округ №13

Александров Павло Іванович, від Української Народної партії.
Васильченко Володимир Михайлович, від партії Єдиний центр.
Клименко Володимир Степанович, від Соцiалiстичної партії України.
Левченко Володимир Миколайович, від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
Передерій Оксана Олексіївна від політичної партії «Фронт Змін».
Плиска Валентин Миколайович, від політичної партії «Сила і Честь».
Ткаченко Надія Степанівна, від Партії регіонів.

Одномандатний мажоритарний виборчий округ №14

Гришковець Федір Павлович, від Народної партії.
Кривоший Володимир Станіславович, від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
Куциба Любов Михайлівна, від партії Єдиний центр.
Передерій Олексій Олексійович, від політичної партії «Фронт Змін».

Одномандатний мажоритарний виборчий округ №15

Висовень Микола Іванович, від партії Єдиний центр.
Жук Валентина Борисівна, від політичної партії «Сила і Честь».
Ємець Вiталiй Олексійович, від Соцiалiстичної партії України.
Красносільський Анатолій Григорович, від Партії регіонів.
Скрипчинський Іван Іванович, від політичної партії«Фронт Змін».

Одномандатний мажоритарний виборчий округ №16

Вихор Василь Володимирович, від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
Голодний Сергій Миколайович, від політичної партії «Фронт Змін».
Горбатенко Олена Петрівна, від Партії регіонів.
Коновка Людмила Іванівна, від політичної партії «Сила і Честь».
Філяк Наталія Володимирівна, від Соціалістичної партії України.

Одномандатний мажоритарний виборчий округ №17

Бодак Єгор Петрович, 1949 р. н від партії Єдиний центр.
Боженко Віктор Іванович, від політичної партії «Фронт Змін».
Вовкогон Валентина Миколаївна, від Партії регіонів.
Власенко Петро Михайлович, від Соцiалiстичної партії України.
Закалюжний Володимир Іванович, від політичної партії «Сила і Честь».
Скрипа Дмитро Дмитрович, від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

 
АдмінДата: Понеділок, 25.10.2010, 16:41 | Повідомлення # 44
Сільський голова
Група: Адміністратори
Повідомлень: 54
Статус: Offline
Список кандидатів у депутати до
Носівської міської ради по багатомандатному виборчому округу

1 Носівська районна організація Партії регіонів ( Пугач Іван
Іванович, Бокотько Анатолій Андрійович, Шульга Руслан
Валентинович, Кириченко Людмила Миколаївна,
Красносільська Галина Володимирівна)

2 Носівська міська організація Єдиного Центру (Булах
Микола Васильович, Гузь Ольга Віталіївна, Брус Марія
Олексіївна, Ляшенко Руслан Олександрович, Дмитренко Віталій Степанович)

3 Носівська районна організація політичної партії „Фронт
змін”(Перевера Андрій Михайлович, Труш Тетяна Володимирівна,
Картавцев Антон Миколайович, Добринська Галина Миколаївна,
Буцан Олексій Олексійович)

4 Носівська міська партійна організація політичної партії „Сила
і Честь” ( Плиска Григорій Михайлович, Горкавенко Катерина
Миколаївна, Ігнатченко Володимир Миколайович, Бровко Юрій
Андрійович, Гавриленко Лариса Василівна )
5 Носівська районна організація Всеукраїнського об”єднання
„Батьківщина”(Віротченко Ніна Іванівна, Кравченко Микола
Степанович, Сеник Олег Володимирович, Медвідь Анатолій
Миколайович, Будлянський Григорій Федосійович)
Носівська районна партійна організація Соціалістичної партії
6 України (Коршок Олена Григорівна, Пуха Олександр
Миколайович, Васюк Людмила Василівна, Жук Олена
Миколаївна, Коваль Людмила Василівна)
Носівська районна організація Народної партії ( Розум
7 Микола Васильович, Семешко Віктор Миколайович,
Шинкаренко Григорій Олексійович, Міщенко Людмила
Володимирівна, Грицай Микола Дмитрович)
Носівська районна організація Української народної партії
8 (Кияниця Василь Васильович, Кривець Михайло Михайлович,
Малашенко Валерій Олексійович, Пасічник Наталія Іванівна,
Олешко Наталія Миколаївна)

Носівська районна організація Української соціал- 9 демократичної Партії (Пуха Андрій Олександрович, Штанько Лариса Іванівна)

Носівська міська організація Партії „Справедливість”(Гулик
10 Микола Михайлович, Гулик Віталій Михайлович, Кривша
Андрій Валерійович, Самар Юрій Миколайович, Лисенко Роман
Миколайович)

11 Носівська районна організація Політичної партії „Сильна
Україна” (Улько Андрій Вікторович, Рибачко Ігор Валерійович,
Мурашко Сергій Миколайович, Козлова Оксана Миколаївна,
Боженко Григорій Миколайович)

Носівська районна партійна організація Комуністичної партії
12 України (Бровко Григорій Михайлович, Скалозуб Наталія Олексіївна.

 
АдмінДата: Вівторок, 26.10.2010, 00:23 | Повідомлення # 45
Сільський голова
Група: Адміністратори
Повідомлень: 54
Статус: Offline
Положення станом на 25.10.2010

За минулу добу додано 4 голоса:
2 за Плиску Г.М.
1 за Пугача І.І.
1 за Пуху О.М.
 
Форум » Носівський вибір » Вибір 2010 » Все про вибори
 • Сторінка 3 з 4
 • «
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • »
Пошук:

НОСІВКА © 2023
Адміністрація не несе відповідальності за інформацію розміщену відвідувачами сайту
Створити безкоштовний сайт на uCoz