Носівський вибір
Пуха О.М. - Форум
Меню сайту

Форма входу

Календар

Пошук

Статистика

Вітаю Вас, Мешканець · RSS 26.04.2024, 08:57

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » Носівський вибір » Вибір 2010 » Пуха О.М.
Пуха О.М.
АдмінДата: Середа, 13.10.2010, 16:45 | Повідомлення # 1
Сільський голова
Група: Адміністратори
Повідомлень: 54
Статус: Offline
Пуха Олександр Миколайович

1952 року народження, освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює, проживає у Носівці, висунутий районною організацією Соціалістичної партії України.
 
ГістьДата: Середа, 13.10.2010, 17:47 | Повідомлення # 2
Група: Мешканці





Інтерв’ю з кандидатом на посаду Носівського міського голови
Пухою Олександром Миколайовичем

Кор. – Шановний Олександре Миколайовичу, на виборах органів місцевого самоврядування 31 жовтня зареєструвалося 9 кандидатів на посаду Носівського міського голови, Ви один із них. Як Ви розцінюєте свої шанси та інших претендентів на посаду?
О.П. – Відповім так. З глибокою повагою відношуся до кожного з кандидатів, їх наміру використати своє конституційне право очолити міську владу. У кожного є свої переваги і недоліки, рівно як і в мене. Але молодість чи імпозантний вигляд не можуть бути вирішальними при виборі керівника громади, який буде виразником її інтересів на найближчі пۥять років.
Вірю наші люди мудріші ніж іноді хтось про їх думає і 31 жовтня зроблять вірний зважений вибір.
В своїй перемозі переконаний – інакше не ступив би на цю стезю.
Кор. – Які недоліки Ви бачите в роботі нинішньої міської ради і що принципово зміниться, якщо Ви переможете?
О.П. – Про минуле морально буде говорити або хороше, або нічого. Але беззаперечно, висновки з помилок робити потрібно.
Нинішній склад Ради і міський голова мають позитивні напрацювання, і їх нерозумно буде не використати в подальшій роботі. Тим більше, що цілу гаму соціальних проектів в місті вирішено або започатковано нашою спільною роботою райдержадміністрації та міської Ради, і я вдячний Олександру Максимовичу Балінцю за плідну роботу.
Міська влада буде більш самостійна у вирішенні питань своєї компетенції. Буде більше ініціативи, творчості і прагнення змінити в тому чи іншому напрямку ситуацію на краще, не перекладаючи свої функції на районну виконавчу владу.
Стратегічні питання, які потребують консолідованих дій безумовно будуть вирішуватися спільними зусиллями в інтересах району чи міста.
Переконаний, що міська гілка влади стане більш надійним партнером керівництву району у вирішенні питань соціально-економічного розвитку Носівщини.
Кор. – Яку мету Ви переслідуєте висуваючись на посаду міського голови?
О.П. Коротко відповісти на це запитання не просто. Круг повноважень міського голови та його апарату надзвичайно широкий. Успіхи на одному напрямку можуть бути нівельовані на іншому із-за відсутності ресурсів.
Я дуже хотів би заглянути за горизонт пۥяти років. Переконаний, що це будуть пۥять років напруженої і цілеспрямованої праці по всіх напрямках.
Я трудоголік по натурі, особисте чи сімейне завжди на третьому плані, тому хочу запевнити наших громадян і виборців, що буду працювати на благо міста з повною віддачею.
Надіюсь на підтримку кожного з носівчан, керівників установ та колег по роботі.
Кор. – Тоді скажіть, чи є у Вас команда і чи будуть якісь кадрові з міни у міській раді?
О.П. – Необдуманих кроків не буде. Якщо працівник професійний і відповідальний, яка потреба його міняти?
Безумовно, керівний склад згідно Закону про вибори буде змінено, і впевнений, це буде команда однодумців.
Кор. – Олександре Миколайовичу, які Ваші пріоритети в роботі на посаді міського голови?
О.П. – Коротко:
- розширення бази джерел щодо наповнення міського бюджету, бо ті суми вільних коштів та бюджету розвитку, які має місто, не дають можливості реалізувати ні мої програмні засади, ні будь-кого з кандидатів;
- активна робота по залученню інвесторів в економіку міста та стимулювання розвитку малого бізнесу;
- потужне зміцнення матеріально-технічної бази комунального господарства;
- спільна з райдержадміністрацією робота по формуванню європейського обличчя міста, і особливо його центру;
- ряд нагальних питань медицини та освітянської галузі, таких як, наприклад, розширення мережі дитячих садочків, а взагалі задумок багато.
Кор. – Що Вам дає впевненість, що намічена програма буде виконана?
О.П. – Очевидно, що принципово на краще змінить ситуацію початок виробництва на Носівському цукровому заводі, який і в минулому був головним бюджетоутворюючим виробничим суб’єктом.
Крім того, як я сказав, ми будемо конкретно працювати по розширенню бази джерел наповнення міського бюджету по таких напрямках як:
- продаж землі та передача її в оренду;
- самооблог, який є в кожній сільській громаді, чи якась інша форма участі громадян в формуванні самодостатнього бюджету громади;
- організація платних паркувальних майданчиків для автотранспорту і ряд інших напрямків.
І ще, на протязі років в районі багато проектів фінансувалося за підтримки народних депутатів О.М.Волкова та І.І.Куровського. Я не погрішу проти істини, якщо скажу, що обсяги цих фінансувань іноді були навіть більші, аніж прямі бюджетні призначення.
Сьогодні таким реальним джерелом для району може стати фонд М.П.Рудьковського, особисті контакти з яким дають мені впевненість, що в майбутньому ми зможемо використати його можливості для вирішення програмних завдань.
Кор. – Чи на сьогодні реалізуються якісь програми в районі за підтримки фонду?
О.П. – Безумовно. Газета вже знайомила носівчан з першими кроками благодійництва фонду в районі, але перелік справ його значно ширший. Реальну допомогу у вирішенні невідкладних проблемних питань вже відчули працівники центральної районної лікарні, Рівчак-Степанівської та Мринської дільничних лікарень, ФАПів сіл Хотинівка та Софіївка, загальноосвітні школи м.Носівки та Червоних Партизанів, окремі громадяни.
Кор. – На завершення, що б Ви хотіли сказати виборцям?
О.П. – Людина завжди живе надією, надією на краще. Але говорять, що надія збувається, і доля схильна до того, хто вірить і працює. Тому я бажаю всім носів чанам міцності духу, здоровۥя, успіхів у справах і життєвої мудрості.
Кор. – Дякую Вам за інтерв’ю і бажаю успіхів у Ваших намірах.
 
Пуха О.М.Дата: Середа, 13.10.2010, 17:50 | Повідомлення # 3
Група: Мешканці





Слово друга

Моє знайомство з Олександром Миколайовичем Пухою, яке не зважаючи на різниці у віці переросло в дружбу, розпочалося в 1976 році, коли завод «Победит» уже авторитетно заявив про себе в Носівці, як потужне промислове підприємство, на якому я працював, а Олександр розпочинав свою трудову біографію зовсім юним 24-х річним головним інженером колгоспу ім. Фрунзе.
За ці роки ми з’їли мабуть не один пуд солі, щоб з впевненістю сказати – я знаю цю людину і знаю на стільки з позитивної сторони, що вперше в житті взявся за перо з бажанням донести свої враження про нього до моїх земляків.
Уже тепер, з відстані прожитих років, як людина старшого віку з багато річним досвідом керівника я аналізую життєві етапи Олександра Миколайовича і об’єктивно розумію - по життю йшов залишаючи по собі добрі, реальні, конкретні справи.
Якщо це був Комсомол – Олександр працював з таким запалом, з таким вогником, який не залишав байдужим ні одної молодої людини яка знаходилась поряд з цим комсомольським дійсно вожаком.
Для цілого поколінням його ровесників той час був доленосним, бо закарбований роботою на важливих державних будовах, роботою в молодіжних колективах району, цілеспрямованою виховною роботою.
Очоливши невеликий колектив Носівської дорожньої дільниці Олександр Миколайович надав діяльності цього не першорядного виробничого підрозділу скільки динаміки, що по деяким напрямкам технічного плану навіть наше підприємство «Победит» отримувало від нього суттєву допомогу.
В непрості перед перебудовні часи під його керівництвом було повністю оновлено матеріально-технічну базу дільниці, збудовано асфальтно-бетонний завод та під’їздну залізничну колію який сьогодні визначають обличчя робочого колективу.
За роки вже спільної роботи з ним на тепличному комплексі я ще раз переконався в відповідальності, професійності та ініціативності його як працівника та людини.
За короткий строк нам вдалось потроїти обсяги збору овочів в теплиці і в цьому беззаперечно є заслуга і Олександра Миколайовича, який очолював службу інженерного забезпечення.
Та найбільше, на мій погляд, розкрився талант його як організатора та керівника на посаді першого заступника голови райдержадміністрації. Хочу розповісти всього про дві справи, вирішення яких робить честь Олександру.
Я іноді, як небайдужий громадянин свого міста, цікавився в нього як ідуть справи, що добре робиться в Носівці і пам’ятаю з яким задоволенням розповідав Олександр Миколайович про глибинну свердловину, що пробурена біля цукрового заводу, про плани подальшого будівництва водогону, який дасть можливість в цьому екологічно-кризовому мікрорайоні подати людям якісну воду. На сьогодні справу практично зроблено. Думаю люди ще до кінця не усвідомили на скільки велика і важлива ця справа. На людську вдячність розраховують ті хто приклав до цього свої зусилля. Це у першу чергу голова кооперативу Григорій Шерстюк зі своїми помічниками, директор цукрового заводу М.В.Заболотний головний інженер ДП «Північ геологія», наш земляк В.П.Данилко, колишній заступник голови обласної державної адміністрації О.О.Бельський, керівник комунального підприємства М.М.Чередніченко з командою.
Але хочу наголосити, що ініціатором і генератором цього проекту був саме Олександр Миколайович Пуха.
Інша справа протилежного характеру, але вона свідчить про відповідальність та небайдужість його як посадовця.
На момент, коли нові господарі Носівського ХПП прийняли рішення демонтувати електричну лінію до недіючих виробничих потужностей єдиний приватний будинок сім’ї Сагайдак залишався без електроенергії і для того, щоб провести окрему лінію їм необхідно було винайти більше 10 тисяч гривень.
Цього не міг допустити перший заступник голови РДА, до якого звернулися громадяни за допомогою і підключивши всі важелі адміністративного впливу та особистої участі, було знайдено компромісне рішення із значно меншими затратами та в інтересах цих людей.
Ось такий від Олександр Пуха – мій товариш, громадянин, професіонал, людина.
Директор Носівського
заводу «Победит»
філіалу ВО ім. Корольова в 1973-1993рр.
В.Г.Кубрак
 
ГістьДата: Середа, 13.10.2010, 22:01 | Повідомлення # 4
Група: Мешканці





biggrin biggrin biggrin biggrin
 
ГістьДата: Субота, 16.10.2010, 00:24 | Повідомлення # 5
Група: Мешканці





Товаріщь Пуха. Де Ви будете брати гроші на виконання своєї програми? Родпродаєте рештки не проданої землі? Обкладете людей податками!!!???
Дуже велике Вам спасибі! surprised surprised surprised
Щоб ми без Вас робили??? wacko
 
ГістьДата: Субота, 16.10.2010, 15:58 | Повідомлення # 6
Група: Мешканці





шановний олександре миколайовичу ви зараз працюїте в адміністрації чи вас пішли ? ви ще депутат районної ради від бют чи також пішли ? що конкретно ви з балінцем о.м. зробили крім продажу кінотеатру*зробили перебуваючи на посаді першого заступника голови рда
 
ГостьДата: Субота, 16.10.2010, 16:07 | Повідомлення # 7
Група: Мешканці





А где вообще программа Пухи? Интервью, слово про друга - это хорошо. А где программа?
 
ГістьДата: Неділя, 17.10.2010, 11:39 | Повідомлення # 8
Група: Мешканці





да он просто лох!!!
 
ГістьДата: Неділя, 17.10.2010, 11:45 | Повідомлення # 9
Група: Мешканці





Между прочим этот "лох", пока ты за ПК сидишь, устанавливает детскую площадку в районе 5-этажек. Можешь подойти и посмотреть. Что не один из ваших молодых и ранних подобного не делает
 
ГістьДата: Неділя, 17.10.2010, 11:57 | Повідомлення # 10
Група: Мешканці





Где он раньше был!!! Только перед выборами решил попиарится??? Все его прекрасно знают!!! Гнать его нужно poor
 
ГістьДата: Неділя, 17.10.2010, 12:04 | Повідомлення # 11
Група: Мешканці





Раньше? А твой любимый кандидат где был? А сейчас где и что делает? Пусть хоть поздно, пусть и мэром не станет но для детей ГРОМАДНЕЙШИЙ ПОДАРОК! А от твоего любимого что?
 
Віра ПавлівнаДата: Неділя, 17.10.2010, 12:05 | Повідомлення # 12
Група: Мешканці





Гість, його й так погнали. Бачите, пишуть: "тимчасово не працює" faint
 
ГістьДата: Неділя, 17.10.2010, 12:06 | Повідомлення # 13
Група: Мешканці





а где он деньги взял на площадку? наверное со своего кармана выложил или спонсоры дали?
 
Віра ПавлівнаДата: Неділя, 17.10.2010, 12:07 | Повідомлення # 14
Група: Мешканці





Гість, йогог ж підтримує Рудьковськи! smile
 
ГістьДата: Неділя, 17.10.2010, 12:09 | Повідомлення # 15
Група: Мешканці





ААААААААА,Тот что минтрансу и укрзализныцю угробил???
 
Форум » Носівський вибір » Вибір 2010 » Пуха О.М.
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

НОСІВКА © 2024
Адміністрація не несе відповідальності за інформацію розміщену відвідувачами сайту
Створити безкоштовний сайт на uCoz