Носівський вибір
Гулик М.М. - Форум
Меню сайту

Форма входу

Календар

Пошук

Статистика

Вітаю Вас, Мешканець · RSS 28.03.2024, 19:52

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Носівський вибір » Вибір 2010 » Гулик М.М.
Гулик М.М.
АдмінДата: П`ятниця, 15.10.2010, 19:20 | Повідомлення # 1
Сільський голова
Група: Адміністратори
Повідомлень: 54
Статус: Offline
Гулик Микола Михайлович

1984 року народження, освіта вища, член партії "Справедливість", головний спеціаліст районної ради, проживає в Носівці, висунутий міською організацією партії "Справедливість".
 
ГістьДата: П`ятниця, 15.10.2010, 19:29 | Повідомлення # 2
Група: Мешканці





Коля,закінь свою програму сюда!
 
Передвиборча програма!Дата: П`ятниця, 15.10.2010, 19:44 | Повідомлення # 3
Група: Мешканці





«Час не любить, коли його
витрачають даремно»
Генрих Форд

Шановні носівчани!
Носівка - це місто, де я живу, де я ходив до школи, зустрів своє перше кохання. Тут живуть мої батьки, тут живуть мої найкращі друзі. Для мене це найдорожча в світі земля. Тому я сповна відчуваю свою велику відповідальність за майбутнє Носівки.
За свої 26 років я навчився слухати і розуміти людей, захищати скривджених і знаходити розумні шляхи вирішення їх проблем.
Я навчився працювати, розумно використовувати сили і час, і знаю як вибудовувати ефективні системи управління та економіки міста.
31 жовтня ми знову постанемо перед вибором. Ваш самостійний і усвідомлений вибір сьогодні, як ніколи, важливий і відповідальний. Знаю, що лише ви, жителі міста, своїм розумом і серцем, виберете того, хто гідний стати міським головою. І від цього залежатиме подальша наше з вами життя.
Усвідомлючи свою відповідальність перед вами, при вашій підтримці, підтримці Носівської організації Партії «Справедливість» було прийнято рішення висунути мою кандидатуру на посаду міського голови.
Як людина небайдужа, не можу спокійно дивитися на те, що улюблене місто знаходиться в занепаді, і я не боюся взятися за його відродження. Це обдумане, зважене і чесне рішення.
Мені, як пересічному жителю боляче дивитись на те, що наше місто перетворюється в суцільне сміттєзвалище, тому головною моєю стратегією є благоустрій міста та розвиток інфраструктури.
Головним завданням вважаю те, що потрібно розробити та реалізувати програму збереження і відтворення довкілля, переробки сміття та відходів.
На даний час в Носівці відкрито цех по переробці вторинної сировини, а це вже деякою мірою зможе вирішити проблему з побутовими відходами, в подальшому планується впровадити європейські технології по переробці побутових та будівельних відходів.
Зростання добробуту жителів – це один із основних напрямів, якому буде відданий вищий пріоритет. Міський голова може поставити перед собою і своєю командою завдання підвищення інвестиційної привабливості міста. Зв'язок між цими двома поняттями найпряміший. Чому? По-перше, нові робочі місця, по-друге, надходження до місцевого бюджету, по-третє, розвиток міста й району загалом. Інвестор приходить лише туди, де йому надійно, комфортно та спокійно і гріх буде нам, якщо ми не скористаємся таким вигідним місцем розташування.
Нині промисловість у Носівці переживає період стагнації. Треба згуртовувати підприємців, керівництво, громадськість за круглим столом і створити концепцію програми промислового розвитку.
Особлива увага буде приділена нашим селищам - Лукашівці, Підгайному, Жовтню та Дебрево, мешканці, яких не мають достатньої уваги з боку міської влади. Наші села не повинні жити без тепла, продуктів харчування, надійного зв'язку та в бездоріжжі.
Своїм завданням вважаю чітке налагодження транспортного перевезення. Навести лад в організації роботи приватних перевізників, відвести земельні ділянки під автостоянки в центрі міста і здійснювати постійний контроль за їх цільовим використанням.
З метою своєчасного реагування створити гарячу лінію для контролю за якістю перевезень та обслуговування пасажирів на міських маршрутах.
Успіх людини в суспільстві залежить від рівня культури. Наші колективи художньої самодіяльності - гордість Носівки - потребують належної уваги з боку міської влади і нам обо'язково вдасться це зробити.
Саме наша молодь примножить Добру славу Носівки! А ми маємо створити всі умови для самореалізації молодих людей в рідному місті.
Місто – це не лише вулиці та будівлі. Місто – це кожен його мешканець! Що я пропоную? Активізувати культурно-масове, спортивне та духовне дозвілля. Облаштування спортивних майданчиків і проведення змагань. Ми маємо знайти альтернативні варіанти відпочинку для носівчан.
У разі обрання мене міським головою зобов’язуюсь:
- налагодити транспортне сполучення з усіма вулицями;
- створити благодійний фонд для малозабезпечених родин; груп милосердя по догляду;
- створити в місті пільговий продуктовий магазин для пенсіонерів;
- сприяти жителям у створенні вуличних кооперативів по ремонту доріг;
- упорядкувати міський парк;
- прикладу максимум зусиль для того, щоб в кожному мікрорайоні були
облаштовані дитячі майданчики;
- забезпечити найпильніший громадський контроль за роботою міської ради та її виконавчого комітету шляхом включення до складу
виконкому представників
громадськості.
Я ніколи не давав нереальних обіцянок, щоб сподобатися вам сьогодні і забути про них після виборів.
Мої батьки навчили мене шанувати, розуміти і цінувати людей. За такими принципами працював і працюватиму надалі. Я був і залишаюсь чесним та відвертим перед вами. Не шкодуватиму сил, знань і здоров'я, щоб виконати взяті на себе зобов'язання, постійно допомагати вам.
Це моя чітка життєва позиція, непохитний моральний обов'язок.

З повагою до Вас,
кандидат на посаду Носівського
міського голови
Микола Гулик

 
ГістьДата: П`ятниця, 15.10.2010, 19:54 | Повідомлення # 4
Група: Мешканці





applause applause applause applause applause applause applause applause
 
ЧиполинкаДата: П`ятниця, 15.10.2010, 21:22 | Повідомлення # 5
Група: Мешканці





applause good applause good applause good
 
Віра ПавлівнаДата: П`ятниця, 15.10.2010, 21:59 | Повідомлення # 6
Група: Мешканці





Пане Гулик!
Де ви будете брати кошти для виконання своїх обіцянок. Зокрема:
1. Відносно "налагодити транспортне сполучення з усіма вулицями"? Адже по переважній більшості вулиць можна проїхати двічі на рік - коли підсохне і коли підмерзне? happy

2. Як і кого Ви будете заставляти вносити кошти до благодійного фонду? wacko

3. За чий рахунок будуть пільги в магазині для пенсіонерів? surprised

4. Ви уявляєте, скільки коштує будівництво дороги? Чи зможуть люди за власний кошт побудувати таку дорогу? angry

5. Де Ви знайдете тих, хто на добровільних засадах буде працювати в виконкомі??? wacko wacko wacko

 
ГістьДата: Субота, 16.10.2010, 00:28 | Повідомлення # 7
Група: Мешканці





Уши болять од лапши!
Невже Ви думаєте що всі такі ідіоти що реально сприймуть ваші обіцянки-цяцянки. Де механізм, інструмент для виконання???
 
Гулик М.М.Дата: Субота, 16.10.2010, 00:54 | Повідомлення # 8
Група: Мешканці





Шановна Віро Павлівно! дуже вдячний Вам за Ваші запитання! Хоча читаючи ваші коментарі, я зрозумів, що ви проти того, щоб молоді були при владі. Та це ваше право! Тож з Вашого дозволу відповім на ті запитання, які Ви мені поставили!
Отже, що стосується першого питання, то тут мною та моєю командою був зроблений глибокий аналіз того, що стосується транспортного сполучення. Налагодити транспортне сполучення, я мав на увазі вулиці, в яких відбувається найбільше скопчення людей. На даний час в мене є домовленість з Ніжинським автопарком при якому буде виділено 8 перевізників. І повірте мені, що ціна не в 2 грн буде, а буде приблизно 1,20-1,50.
Що стосується благодійного фонду. Мені прикро дивитись на те, що в Носівці не практикується благодійність. Люди відкидають моральні цінності, забувають про тих, хто дійсно потребує допомоги! В разі мого обрання на посаду міського голови, я використаю всі можливі шляхи наповнення бюджету благодійного фонду. Що я маю на увазі, а саме, ввести в місті оплачувану стоянку авто, лише по найскромнішим підрахункам в день в районі торгового центру паркуються біля 30-50 автомобілів. А якщо затвердити годину паркування в розмірі 1-2 грн., то за один день можна отримати від 30 до 100 грн. Чим це вам не наповнення бюджету благодійного фонду???? А ідей ще багато, це лише один з прикладів!!!
Далі, що стосується пільгового магазину. Тут також, є люди, які готові створити цей пільговий магазин. Ви спитаєте, яка їм з цього буде користь, відповідаю, власник буде мати такіж самі пільги при сплаті податків, так як він буде створений на базі благодійного фонду, а це дозволено!!!
Дорогои, так, я дуже добре знаю скільки коштує грунтове покриття. Вибачте, та я не написав, що кожна вулиця буде покрита асвальтом, в найбільш кризових вулицях можна лише зробити висипку!
І останнє,от саме такі люди як Ви, патріоти свого міста будуть контролювати і брати участь у виконавчому комітеті міста!!! Бо лише безкорислі, не байдужі люди переймаються проблмами громади, а такі сподіваюсь в Носівці ще є! Дякую Вам за запитання!
 
Гулик М.М.Дата: Субота, 16.10.2010, 00:56 | Повідомлення # 9
Група: Мешканці





для автора слів "Уши болять од лапши!". Скажіть будь-ласка, а що в моїй програмі є не реальним????
 
ВасяДата: Субота, 16.10.2010, 01:00 | Повідомлення # 10
Група: Мешканці





Молодець Гулик!
Не боїться дискусй і це дуже добре! smile
 
Гулик М.М.Дата: Субота, 16.10.2010, 01:06 | Повідомлення # 11
Група: Мешканці





Шановний Василь! А чому боятись дискусії, лише в ній людина може підійти до істини! Я дуже вдячний одному із кандидатів в мери, який запропонував провести дебати з усіма учасниками виборчого процесу. Маю надію, що вони відбудуться!!!
 
ВасяДата: Субота, 16.10.2010, 01:23 | Повідомлення # 12
Група: Мешканці





Quote (Гулик М.М.)
А чому боятись дискусії

А видно деякі кандидати бояться інтернета. Помістить у носівських вістях програму виступить в організаціях де не будуть доставать проблемними питаннями.
А в інтернеті можуть загнути таке шо не розогнеш. от вони і бояться.
Боягузи!
angry angry angry
 
ПетроДата: Субота, 16.10.2010, 02:51 | Повідомлення # 13
Група: Мешканці





Шановний кандидате Гулик!

Там на головній сторінці вже писалось, правда про іншого кандидата, як він «фахово здешевив» проїзд у Носівці. А тепер ось про це заговорили ви. Болюча тема.
Вирішили залучити ніжинських таксистів? Думаєте, що ви першим це придумали? Спитайте старших, чим закінчилась така спроба у минулому, коли Носівські таксисти «страйкували». А тепер ще скажіть таксистам, що 8 з них позбудуться роботи, не дивлячись, що з ними укладені угоди (хто заплатить?).

Тепер про дороги. Таксисти купують машини за власні кошти і вони не можуть їх «убивати» їздою по неякісних дорогах. Якісних мало, а тому, щоб виконати вашу обіцянку про нові маршрути, потрібно дороги ремонтувати. Якщо ви ще не відаєте, то нагадаю, що один метр дороги коштує 1 тис. грн. Відповідно 1 км – 1 млн. грн. В Носівці 137 вулиць і три десятки провулків. Загальна протяжність – близько 250 км. Весь річний бюджет міської ради близько 3 млн грн. Тобто його вистачило б на 3 км доріг за умови, що ви б залишили без заробітної плати вчителів третьої школи і вихователів двох дитсадків, прибиральниць вулиць, вивіз побутового сміття, освітлення вулиць, залишили без зарплати весь апарат міськради, і були без зарплати самі. Правда цього ви зробити не зможете, бо, на щастя, усі статті бюджету захищені законодавством. Бо й правда, мало що може прийти в молоді й гарячі голови.

Про маршрути міських перевізників. На сьогодні їх встановлено 10. Регулярно працюють 1А, 2, 3. Інші? Спробуєте самі навести лад і тоді багато чого побачите для себе нового. Вартість проїзду? Вже за 2.50 на цукрозавод відмовляються возити. Нема пасажирів.
Ладно, хватить вам написаного. Відповісте? Тоді набавлю.

І про вашу програму. Так все ж цікаво, хто в кого списав. Кандидатка з Нової Каховки у вас, чи ви у неї? Не тільки мені цікаво. Думаю усім виборцям буде цікаво.

 
ГістьДата: Субота, 16.10.2010, 13:41 | Повідомлення # 14
Група: Мешканці





Шось довго над відповіддю думає. Дожно пішов питати у старших?
 
ГістьДата: Неділя, 17.10.2010, 11:29 | Повідомлення # 15
Група: Мешканці





Віра Павлівна!!! Ви знаєте скільки міська влада винна грошей за проїзд пільгових категорій в електропоїздах "ДТГО Південно - Західна залізниця"??? Я вам відповім,дуже багато і як сказав Кривопішин О.М(керівник залізниці),що по ст.Носівка знову будуть відмінятися зупинки електропоїздів!!! То куди дивиться ваш Пугач???? За всяких пердунів старих повинна страждати молодь??? Гнать всіх за 101 км!!! А таксисти з м.Ніжина просто зараз можуть перевозити людей в м.Носівка по 1.50грн. Коли проводили конкурс у Носівці,то Ніжинці запропонували 1.50 ,а наші 2. Чому так сталося,що виграли такі як Плиска і т.п??? Напевно дохріна заплатили людських грошей(я маю на увазі ті хто користується так названими маршрутками) всій нашій еліті)))) angry
 
Форум » Носівський вибір » Вибір 2010 » Гулик М.М.
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

НОСІВКА © 2024
Адміністрація не несе відповідальності за інформацію розміщену відвідувачами сайту
Створити безкоштовний сайт на uCoz