Пугач І.І. - Форум
Меню сайту

Форма входу

Календар

Пошук

Статистика

Вітаю Вас, Мешканець · RSS 27.06.2019, 16:00

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Носівський вибір » Вибір 2010 » Пугач І.І.
Пугач І.І.
АдмінДата: П`ятниця, 15.10.2010, 19:22 | Повідомлення # 1
Сільський голова
Група: Адміністратори
Повідомлень: 54
Статус: Offline
Пугач Іван Іванович

1962 року народження, освіта вища, позапартійний, заступник керуючого справами Носівської районної ради, проживає у Носівці, висунутий районною організацією Партії регіонів.
 
АдмінДата: Понеділок, 18.10.2010, 17:23 | Повідомлення # 2
Сільський голова
Група: Адміністратори
Повідомлень: 54
Статус: Offline
Між тим, що є, і тим, що буде, ваш голос, шановні носівчани

Дуже короткий час попрацював головою райдержадміністрації Іван Іванович Пугач, але встиг зробити стільки, щоб залишити добрий слід у Носівці, колективах міста. У цьому всі переконувались не раз не тільки порядком, який покращав у місті, особистим сприянням громадським ініціативам по збору коштів на пам’ятник афганцям, впорядкуванню кладовищ, облаштуванням дитячого майданчика тощо, а й особливою синівською повагою до ветеранів війни і праці у святах і буднях.
Комуністи пропонували Івану Івановичу балотуватися від Компартії. Його висунула Партія регіонів і ми підтримали одностайно кандидатуру цього керівника з твердою впевненістю, що це буде справжній господар у місті, людяний і принциповий.
М. ПИСАНКА, перший секретар райкому Компартії України.

 
ЮрійДата: Понеділок, 18.10.2010, 17:27 | Повідомлення # 3
Група: Мешканці

Ще нам тільки комуняк не хватало cool
 
Злий гістьДата: Понеділок, 18.10.2010, 17:51 | Повідомлення # 4
Група: Мешканці

Писанка, будь точным у свои «писаниях»!
Объявить сбор «коштів» на памятник афганцам, это еще не сам памятник. Когда-то также объявляли сбор на памятник Шевченко. Где памятник? Где “кошти”? Где те, кто собирал?
Благоустройство кладбищ и обустройство детской площадки на кобизском шляху делалось людьми на “кошты” горсовета – не надо бла-бла... А “синівська повага до ветеранів війни і праці у святах і буднях” – так это каждый может и обязан! И ничего в этом героического, оставляющего добрый след.
Года не хватило для большего следа? Так вон Красносельскому хватило двух месяцев, чтоб в центре стало видно, что действительно пришел “будівничий”. Если еще вспомнить что и площадь в центре, и гостиница тоже делались при Красносельском. Так что не надо лепить икону.
 
ГістьДата: Понеділок, 18.10.2010, 22:16 | Повідомлення # 5
Група: Мешканці

Я йому не вірю, в нього порожні обіцянки! Люди, не будьте сліпими! Хто такий Пугач І.І.? Це брехлива людина! Людина, яка недотримується слова! В Сибір тебе загнати!
 
ГістьДата: Понеділок, 18.10.2010, 23:38 | Повідомлення # 6
Група: Мешканці

товарищ писанка а почему памятник афганцам не поставили еще до развала союза те кто посілал ребят выполнять интернацинальный долг в 1989-1991г.г.и скаких это пор совпадают интересы капиталистов-империалистов с интересами коммунистов-интернационалистов или вы уже ревизионировали марксизм-ленинизм.тогда почему поклоняетесь ильичу
 
ГістьДата: Вівторок, 19.10.2010, 09:33 | Повідомлення # 7
Група: Мешканці

А коменти то фільтрують. Іван Іванович - не бійтесь, дайте відповідь самостійно. І не витирайте незручних запитань. Чому Ви , будучи головою райдержадміністрації при Ющенку на виборах президента агітували за Тимошенко, а в мери йдете від "Регіонів". Хто Ваша команда?? Кого Вам вибрали , вірніше, в команду??? Ну Кириченко Л.М.( в адміністрації вже чекають не дочекаються коли піде такий "професіонал" рівня базару)?? Ще хто. Збігайте спитайте у шефа??? Ми почекаємо. Вдячні виборці. І не залякуйте інших кандидатів головою райдержадміністрації. Для чого Ви його підставляєте???
 
ВиборецьДата: Четвер, 21.10.2010, 09:11 | Повідомлення # 8
Група: Мешканці

Віра Павлівна, Ви смішні?? На користь Пугача і будуть фальсифікації. Ви подивіться - як тихенько він сидить. Ні гу-гу.
 
ВиборецьДата: Четвер, 21.10.2010, 11:01 | Повідомлення # 9
Група: Мешканці

Іван Іванович! Дайте відповідь на запитання #7, а також розкажіть людям (чи можливо для Вас це "біомаса") як Ви валили все сільське господарство району (перераховувати не буду). Якщо боїтесь самі-попросіть адмін.
 
Місцевий поетДата: Неділя, 24.10.2010, 15:17 | Повідомлення # 10
Група: Мешканці

Кандидату на посаду міського голови присвячується:

Повідають мудрі люди:
Аби розум - щастя буде.
Думав так і хитрий Йван.
Ще учора разом з БЮТом
Він братався, і когутом
По району походжав.
Всякі мав він нагороди,
срібло , золото, вигоди,
І у кріслі засідав.
Та постукала у двері тут біда -
"Новий" хазяїн у район
Призначен був.
Тут Іван наш закрутився:
Сів подумав й відступився
Від усіх своїх ідей.
В "царський" двір він примостився
І до сильних прилестився.
Честю, совістю торгує,
Має з того бариші -
В "Регіонах" засідає,
Знов "когутом" походжає,
Бо ж його та "нова" влада
Хоче, як "велить громада",
Нам зробити за главу.
Тож "купуйте" ,добрі люди,
Якщо Вам завгодно буде.
Дуже дешево продасть,
Якщо прийде нова власть.

 
АдмінДата: Понеділок, 25.10.2010, 16:21 | Повідомлення # 11
Сільський голова
Група: Адміністратори
Повідомлень: 54
Статус: Offline
Радикально змінити на краще обличчя райцентру, поліпшити до сучасного рівня життя носівчан

З таким бажанням йде на вибори міського голови Носівки Іван Пугач, добре відомий у місті й районі вже понад два десятки літ. Кажуть, двічі в одну річку не вступиш. А він знову з відкритим серцем, найкращими намірами вдруге пропонує носівчанам своє надійне плече, балотуючись на міського голову. У 2006 році на виборах він був другим з 1234 голосами жителів міста, поступившись Олександру Балінцю, за яким потужною силою на чолі із особливою симпатією до народного депутата Івану Куровського йшла районна організація ВО «Батьківщина». За Іваном Пугачем ніхто не стояв, але носівчани визнали тоді його як лідера, як керівника, виявивши надзвичайно високе довір’я з огляду, що наступними в суперництві були не менш відомі й амбітні особистості. Але це вже історія, як і становлення його як особистості.
Звичайна біографія, як і в багатьох із його покоління. Народився І. І. Пугач в селянській родині в Куликівському районі в 1962 році. З відзнакою закінчив Українську сільськогосподарську академію. Вчений агроном. У Носівці із 1988 року за направленням. Працював головним агрономом, заступником голови правління колективного сільгосппідприємства імені Фрунзе, головою правління цього ж господарства. За досить короткий час зумів здобути авторитет умілого організатора районного масштабу й підтримку старійшин головуючого корпусу, нерідко виділявся самостійною демократичною позицією в господарюванні і взаєминах з людьми і районною владою. Словом, те, що потім стане стержнем у державній політиці, Іван Пугач вніс свіжим джерельцем у життя міста і району. Двічі начальник райсільгоспуправління -- агропромівського управлінського штабу і водночас -- заступник голови райдержадміністрації з перервою в посадах директора аграрного департаменту «Росава-Хліб», голова райдержадміністрації. Це особлива, хай неповна, сторінка в біографії в річний майже термін. Але вона переконлива, що Іван Пугач -- особистість в керівній обоймі непересічна, з талантом вимогливого організатора, який зумів досить швидко в значній мірі поправити втрачене за чотири роки помаранчевого болота в управлінському механізмі.
Більше хочу сказати. Як голова райдержадміністрації Іван Пугач у великій мірі вийшов навіть за межі своїх повноважень першого керівника виконавчої влади, взявши на себе адміністративні обов’язки в організації побуту, життя носівчан. Хтось, можливо, подумає, що готував основи для майбутнього. Як патріот, як керівник він не міг, заздрячи, що в Коропі й Козельці, Бобровиці й інших райцентрах випередили значно в соціальних поступах своїх місцевих столиць, а Носівка непробачно зупинилася в балачках і бур’янах, кілька мерів не змогли навіть спорудити нормального туалету, зупинилося впорядкування райцентру, яке розпочала команда Анатолія Красносільського. За досить короткий час голові Носівської РДА Івану Пугачу вдалося зовсім мало для його ідеалу, але все ж встиг подолати опір пасивності, байдужості й хай навіть скромно поправити ситуацію з благоустроєм міста, знайти кошти на впорядкування пам’ятників воїнам-визволителям, започаткувати низку проектів для Носівки й не менш -- для району. Зрештою, йому вдалося знову повернути район у традиційне місце лідерів в соціально-економічному розвитку, незважаючи на те, що до законсервованих промислових підприємств додався зі своїм дворічним простоєм ще й цукрозавод -- основний поповнювач бюджету району і міста.
І останній штрих до чеснот особистості керівника -- його підтримка громадських ініціатив. Іван Іванович -- перший із особистої зарплати запропонував кошти на впорядкування кладовища по вулиці Гагаріна й організував згодом колектив райсільгосуправління, які стали поруч із людьми. Подібне було із збиранням коштів на пам’ятник воїнам-інтернаціоналістам, облаштування першого в Носівці дитячого майданчика на вулиці Кобизький шлях і в інших громадських акціях, до яких у нього завжди відкрите серце.
Усвідомлено, з переконанням змінити обличчя рідної Носівки до сучасного, цивілізованого, як ставить завдання нинішній голова райдержадміністрації Анатолій Красносільський, -- міста європейського взірця, балотується Іван Пугач на посаду міського голови, висунутий Партією регіонів, підтриманий комуністами і, безперечно, опікуваний носів чанами. Може, й шкодують багато, хто не проголосував за нього в 2004-му, а ті, хто стояв за нього горою, -- двічі. Адже знову програма в кандидата близька для кожного, реальна з огляду на його неспокій, талант керівника й команду поруч. Останнє надзвичайно важливо. Адже створена і діє вертикаль влади. Президентська команда від Києва, Чернігова до Носівки бере на себе відповідальність за прискорення добрих перемін в житті всієї держави, регіонів і на місцях. Скажемо прямо, опозиціонерам, які намагатимуться заважати, у балачках марна справа, бо люди зачекались цих змін. Вони неодмінно відбудуться. Вже після цих виборів, в яких наша Носівщина й жителі міста, сподіватимемось, своїм вибором не відставлять громаду на обочину руху до розвитку, поступу вперед.
Ще раз переглядаю передвиборні програми Івана Пугача в 2006-у році, нинішню. Як багато ми втратили без нього на чолі громади. Хай би навіть з огляду на кризу, всього задуманого не зробили. Але нині було б значно легше, менше, аби поправити ситуацію хоч би так, як у сусідів. Це, кажучи м’яко.
Наразі мені, як носівчанину, дуже імпонує, що Іван Пугач збирається остаточно поставити крапку з проблемою нічного освітлення вулиць міста, нарешті впорядкувати за багаторіччя одних балачок міський ринок і парк, центральні магістралі Носівки з добудовою тротуарів, зокрема й на найбільш інтенсивній вулиці -- Вокзальна. Пугач на чолі голови РДА переступив через пасивність міської влади у впорядкуванні й узаконенні загального смітника, за який розраховувались значними штрафами не тільки з міської казни. На посаді міського голови він намітив піти далі, зокрема й у організації самовивезення побутових відходів, а затим і їх переробки на місці. Цілий ряд підприємств у конкретній і реальній програмі кандидата на посаду міського голови виділено з поліпшенням умов для дозвілля, відпочинку, занять фізкультурою і спортом дітей, юнаків і дівчат, підтримки обдарованої молоді, соціального захисту ветеранів, малозабезпечених верств населення, продовженні започаткованого походу громади по впорядкуванню кладовищ і пам’ятних місць Носівки, облаштуванню побуту й наближенні до міської цивілізації віддалених сільських громад, підпорядкованих місту: Лукашівка, Підгайне, Жовтень, Дебреве.
Важливо знати носів чанам, що І. І. Пугач небайдужий до підвищення необґрунтованих тарифів на воду і водовідведення, проблем у транспортному сполученні, в яких він уміє знаходити спільну мову з автоперевізниками, надто щодо зміцнення матеріальної бази комунального підприємства «Носівка-Комунальник» загалом із станом у житлово-комунальному обслуговуванні носівчан. У невідкладних його планах -- поліпшення контролю за організацією торгівлі в місті й створення служби захисту споживачів. Створення в міській раді такої аури, стилю роботи, в яких би носівчани назавжди забули, що таке бюрократизм чиновників.
А втім, ви й самі можете познайомитись із програмою кандидата, переконатися в зустрічах з ним, що він іде в міські голови із впевненістю навести порядок у Носівці й зробити місто взірцевим, таким, зрештою, як хочемо всі ми. Я вірю в добрі наміри цього кандидата й прошу не ображатися багатьох інших достойників на цю посаду, бажаючи їм теж добра. Із досвіду, співпраці з Іваном Пугачем переконався, що він саме ТОЙ, хто потрібен Носівці й носів чанам. І нехай поталанить йому в цій дорозі в 31 жовтня. І поруч стануть носівчани, небайдужі до свого міста.
О. НЕСТЕРЕНКО.

 
ВиборецьДата: Понеділок, 25.10.2010, 16:35 | Повідомлення # 12
Група: Мешканці

Херня!!!!! гнать його в шию! happy
 
ВиборецьДата: Понеділок, 25.10.2010, 22:27 | Повідомлення # 13
Група: Мешканці

Quote (Адмін)
Важливо знати носів чанам, що І. І. Пугач небайдужий до підвищення необґрунтованих тарифів на воду і водовідведення

Ага і того при йому ціни підвищилися happy happy happy
 
ВиборецьДата: Четвер, 28.10.2010, 12:41 | Повідомлення # 14
Група: Мешканці

Просто дикі, безглузді, по-старечому смішні статті О.Нестеренка. Смердить від них запопадливістю, блюзнірством, халуйством. Шановний, при "помаранчевому болоті" Ваш Пугач був головою райдержадміністрації. Ви що маку наїлись??? При "помаранчевому болоті" Красносільський теж був головою райдержадміністрації. При "помаранчевому болоті" Ви писали про інших, і запобігали перед іншими. Бридко й гидко від Ваших статейок у Вашій дешевій газетці. Ви особисто як "діяч районного масштабу" себе вичерпали в першу чергу як порядна людина. А ще журналіст. Соромно за Вас. Але пам"ятайте, що все-таки колись Вам прийдеться перед собою давати звіт за Вашу відверту брехню.
 
МешканецьДата: Середа, 03.11.2010, 16:54 | Повідомлення # 15
Група: Мешканці

уберіть нелюдь-директорку школи1
 
Форум » Носівський вибір » Вибір 2010 » Пугач І.І.
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

НОСІВКА © 2019
Адміністрація не несе відповідальності за інформацію розміщену відвідувачами сайту
Створити безкоштовний сайт на uCoz