Перевера А.М. - Форум
Меню сайту

Форма входу

Календар

Пошук

Статистика

Вітаю Вас, Мешканець · RSS 27.06.2019, 15:36

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Носівський вибір » Вибір 2010 » Перевера А.М.
Перевера А.М.
АдмінДата: П`ятниця, 15.10.2010, 19:23 | Повідомлення # 1
Сільський голова
Група: Адміністратори
Повідомлень: 54
Статус: Offline
Перевера Андрій Михайлович

1979 року народження, освіта вища, член партії "Фронт змін", заступник начальника Носівського районного управління юстиції, проживає у Носівці, висунутий районною організацією партії "Фронт змін".
 
ГістьДата: Понеділок, 18.10.2010, 09:49 | Повідомлення # 2
Група: Мешканці

1979 року народження

Виправив. Дякую.

 
ГістьДата: Понеділок, 18.10.2010, 22:19 | Повідомлення # 3
Група: Мешканці

Андрушка, а в тебе вже молочко на ротику висохло, дитятко, куди ти йдеш? сиди собі там де працюєш і не рипайся, а то татко - бос Красносільський тобі яєчка підсмажить!
 
ГістьДата: Вівторок, 19.10.2010, 09:22 | Повідомлення # 4
Група: Мешканці

У Перевери "молоко на губах" висохло. Син вже в першому класі. А в "яєчка" Вам всім холуям ,мабуть, жарко стало. Погрози Ваші себе не виправдувують - дешево. Хлопці, не впадайте в депресію. Всі - на пенсію, "великі Ви будівничі".
 
ДоброзичливийДата: Вівторок, 19.10.2010, 10:35 | Повідомлення # 5
Група: Мешканці

Ого. Хлопці вже за Перевери частини тіла переживають. Не переживайте - у молодих з ними все ОК, міцні. А от у Вас - це реальні проблеми. Вік на жалує.
 
ВиборецьДата: Вівторок, 19.10.2010, 12:17 | Повідомлення # 6
Група: Мешканці

андрію. напиши свою програму.
 
ВиборецьДата: Вівторок, 19.10.2010, 12:20 | Повідомлення # 7
Група: Мешканці

гість. ти молодець, але будь прішечки культурнішим.
 
Перевера АндрійДата: Середа, 20.10.2010, 12:47 | Повідомлення # 8
Група: Мешканці

Доброго дня, шановні виборці! Пропоную до Вашої уваги свою програму. Розраховую на Вашу підтримку, пропозиції, раціональну критику і розумію, що не застрахований від "стьобу". Але все ж таки , буду вдячний за Ваші запитання. Буду намагатись на них відповісти.

Одні знають , що треба робити,
інші - як робити, а я – зроблю.

Місто Носівка - це духовна колиска носівчан. Чим більше піклування про свою колиску виявляє народ, тим перспективніше його майбутнє. Носівчани - це не просто люди, які зібралися в одному місті, -це суспільство, яке живе за своїми законами. І кожен займається своєю справою. Громада має сьогодні генерувати ідеї. А влада повинна втілювати їх у життя. Моє рішення йти на вибори продиктовано у першу чергу бажанням докорінно змінити ситуацію в Носівці , а не отримати статус чи посаду.
Місцева влада стане підзвітною громаді! З метою забезпечення прозорості місцевої влади , підзвітності її громаді запроваджу практику громадських слухань з найбільш болючих питань. Щорічний звіт міського голови про свою діяльність перед громадою стане нормою. Влада працюватиме заради людей. Кожне звернення жителів до місцевої влади буде почутим. Кожна проблема – вирішена .
Посилимо роль місцевого самоврядування! З цією метою об’єднаю депутатів міської ради на вирішення наболілих проблем, незалежно від їх партійної приналежності. А проблем у Носівці багато! Першочерговим завданням вважаю реалізацію своєї програми благоустрою міста, яка враховує позитивний досвід міст, що за своїм соціально-економічним потенціалом подібні до Носівки, і завдяки грамотній та відповідальній організації роботи місцевою владою досягли серйозних успіхів у даній сфері. Я ставлю собі за мету об’єднати громаду навколо спільної справи –перетворення міста Носівки на місто, в якому буде комфортно жити і працювати , народжувати і виховувати дітей. Повернення довіри громади до міської влади є запорукою успіху органів місцевого самоврядування.
Втілимо нову економічну стратегію! Сучасні технології, базовані на знаннях, особистий успіх кожного носівчанина забезпечать гідне місце Носівки в Україні. Мова йде про забезпечення виконання дохідної частини міського бюджету, раціональне використання бюджетних коштів, залучення інвестицій, взаємодія та співпраця з органами виконавчої влади всіх рівнів , приватними підприємцями, політичними партіями, громадськими об’єднаннями. Одним із завдань програми вважаю створення комфортних умов для ведення бізнесу, особливо орієнтованого на виробництво реального продукту, що дасть змогу вирішити ще одну болючу проблему - створення нових робочих місць і,як наслідок, - збільшення доходів до місцевого бюджету та повернення носівських «киян» додому.
Особлива увага буде приділена наданню якісних житлово-комунальних послуг, сприянню створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків , розширенню мережі водопостачання та забезпечення населення якісною питною водою : проведення добудови артезіанської свердловини у районі Носівської школи №5 та будівництво водогону від вулиці Мринський шлях до НосівськогоНВК «ДНЗ-ЗНЗ»№3.
Негайного вирішення потребує сфера пасажирських перевезень. Проведення ремонту доріг, будівництво автобусних зупинок, вирішення питання щодо облаштування місць для паркування автобусів та маршруток у центрі міста,районі залізничного вокзалу,забезпечення пільг на міжміський проїзд для школярів протягом навчального року - ось неповний перелік проблем, яким буде приділено належну увагу. І перевізники , і пасажири – це жителі Носівки , які повинні співпрацювати !
Залучимо інвестиції у будівництво сучасних доріг, стадіонів, спортивних споруд – створимо нові робочі місця під час підготовки й проведення ЄВРО-2012. Місто Носівка - це древній історичний та культурний центр , і тому збереження та відновлення цієї спадщини – наш святий обов’язок. Розвиток зеленого туризму та туристичної інфраструктури будуть пріорітетними. Об’єднаймо носівчан через духовне відродження!

Модернізація міста,залучення та впровадження нових освітніх технологій – запорука подальшого розвитку та конкурентоспроможності. Навчання та виховання молоді ,забезпечення можливості для отримання талановитими дітьми належної освіти та розвитку їх таланту – передбачена програма підтримки талановитих та обдарованих учнів шляхом надання стипендій та грантів для отримання освіти у кращих навчальних закладах України. Молодь - наше майбутнє, а майбутнє належить високоосвіченим , прогресивно мислячим та амбітним людям. І від того,скільки коштів ми сьогодні вкладаємо в освіту –залежить наше завтра. Перш за все – забезпечимо належне утримання існуючих та активно стимулюватимемо створення нових дитячих садків , у т.ч . приватних. Дошкільна освіта забезпечить кожній дитині досконале володіння українською мовою, вивчення народних традицій. Здоровий та активний спосіб життя – альтернатива алкоголізму та наркоманії . Активно займатимемося питанням пропагування здорового способу життя та спорту: створення дитячих та спортивних майданчиків, оновлення бази ДЮСШ, проведення реконструкції та забезпечення належного фінансування існуючих фельдшерсько-акушерських пунктів - це не повний перелік проблем даного спрямування, над якими ми працюватимемо.
Я готовий працювати та захищати інтереси носівчан. Спільно з вами робити місто кращим , перспективним, комфортним для проживання , роботи , відпочинку. Зробити все можливе для того, щоб кожний мешканець Носівки завжди пишався тим, що він тут народився і живе.

Андрій Перевера.

 
ГістьДата: Середа, 20.10.2010, 13:22 | Повідомлення # 9
Група: Мешканці

"Кожне звернення жителів до місцевої влади буде почутим. Кожна проблема – вирішена"
Це вже занадто, але в цілому - пристойно.
Приваблює турбота про школярів та молодь, які не є виборцями.
 
Перевера АндрійДата: Середа, 20.10.2010, 15:04 | Повідомлення # 10
Група: Мешканці

Вдячний за в цілому позитивну критику. Моя основна задача - змінити філософію управління. Якщо ми маємо мету - то ми її обов"язково досягнемо. І для цього насамперед потрібні : бажання, інтелект, професійність, команда і гроші. Так, шановні, гроші в останню чергу. Будуть ідеї і професіоналізм - будуть гроші. Це я Вам гарантую. Дякую.
 
Віра ПавлівнаДата: Середа, 20.10.2010, 15:26 | Повідомлення # 11
Група: Мешканці

Ох, не віриться мені, пане Перевера, що Вам все написане до снаги.
Що Ви будете робити, коли Ваші наміри не знайдуть підтримки районної адміністрації?
 
ГістьДата: Середа, 20.10.2010, 15:31 | Повідомлення # 12
Група: Мешканці

Буде бігатьна коврик до адміністрации як Балінець
нада вибрать кому служить начальнікам чи людям
 
Перевера АндрійДата: Середа, 20.10.2010, 16:03 | Повідомлення # 13
Група: Мешканці

Вдячний за запитання. Шановні виборці, переконаний, що розумні ідеї знайдуть підтримку у носівчан , по-перше, і по -друге - в адміністрації. Забувайте про "коврики", "вибір між "начальниками" і людьми". Це в минулому. Не майте сумніву щодо авторитетності посади міського голови. І ще - міський голова для того і потрібен , щоб консолідувати навколо себе всіх: жителів міста , органи виконавчої влади задля досягення спільної мети - покращення життя в місті.
Справа за Вами. Зробіть свій вибір.
 
Перевера АндрійДата: Середа, 20.10.2010, 16:28 | Повідомлення # 14
Група: Мешканці

Гостю.
Для довідки . Я не з лякливих. Моя "трудова біографія " тому доказ. А вибір свій зробив, коли прийняв рішення йти в мери.
 
Гість 2Дата: Середа, 20.10.2010, 17:41 | Повідомлення # 15
Група: Мешканці

Перевера! Вперед! Як там у Ліни Костенко :"Трощи, ламай, руйнуй стереотипи".
 
Форум » Носівський вибір » Вибір 2010 » Перевера А.М.
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

НОСІВКА © 2019
Адміністрація не несе відповідальності за інформацію розміщену відвідувачами сайту
Створити безкоштовний сайт на uCoz